GOFIN na Firmy.cz

Reference od klientů

Níže naleznete reference našich klientů.

Budeme rádi za každé další reference. Stačí vyplnit jednoduchý formulář zde na webu a my je ihned zveřejníme pro ostatní.


Hodnotitel

Reference

Makléř a jeho hodnocení


Petr Baláš

29. 02. 2024

Paní Hořejší je příjemná, vždy byla k zastižení na telefonu a vše mi ochotně vysvětlila. Žádost o hypotéku pak proběhla hladce. Vše bylo připravené. Doporučuji


Vojtěšek Jakub

27. 01. 2024

Naprostá spokojenost od začátku až dokonce. Paní Hořejší se o vše postarala za nás, jediné co jsme museli bylo podepsat smlouvy. Byla to už naše druhá spolupráce a v případě že by jsme si v budoucnu ještě někdy chtěli brát hypotéku, obrátíme se určitě na ní. Můžeme jen doporučit.


Jakub Trapek

18. 01. 2024

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto dokonalá a plně profesionální. Veškeré možnosti pojištění jsme spolu probrali, opakovaně aktualizovali a vše mi bylo detailně vysvětleno. Oproti ostatním nabídkám jsem neměl pocit, že jsem do čehokoliv tlačený a finální rozhodnutí bylo zcela na mně. Ještě jednou děkuji!


Ing. Marieta Pribišová

16. 01. 2024

S prácou p. Hořejší a jej prístupom pri vybavovaní hhypotéky a následne poistenia nemovitosti som bola maximálne spokojná. Vysoko hodnotím jej prístup, odbornosť a priateľský prístup. Trpezlivo odpovedala na moje otázky.


Poláček Stanislav

15. 01. 2024

Tímto bych chtěl poděkovat, p. Gottsteinovi za profesionální, ale i osobní přístup, jakým se mi v rámci refinancování hypotéky věnoval. S podobným přístupem se setkávám velmi zřídka o to více si ho cením. Opravdu děkuji


Tsubera Viacheslav

09. 12. 2023

Pan Gottstein pracuje profesionálně a efektivně. Od začátku byl příjemný a ochotný pomoct,stará se o celý proces koupě bytu. Z jeho profesionálním přístupem jsem spokojen a doporučuji všem.


Jana Smetanová

04. 12. 2023

Perfektní a profesionální přístup makléřky nám zpříjemnil a usnadnil nákup nemovitosti. Velmi oceňuji rychlou, vždy dostupnou a věcnou komunikaci, která dnes není samozřejmostí. Příjemné vystupování makléřky byl vítaný bonus v celé záležitosti, který jsme vítali.


Mgr. Lukáš Kindl

14. 11. 2023

Zcela perfektní služby, nadstandardní komunikace, vše vyřešeno k naší spokojenosti.


Michal Czinner

08. 11. 2023

S panem Gottsteinem byla perfektní spolupráce již od začátku, od předložení skvělých nabídek až po průběh čerpání. Vždy bych ochotný, vše mi vysvětlil a následně zařídil. A to jsem nebyl jednoduchý klient, vyčerpání mi trvalo přes 2 roky a bez pomoci pana Gottsteina by se to ani nepodařilo. Mohu vřele doporučit.


Michal Majzner

07. 10. 2023

Spolupráce s panem Otomarem Gottsteinem byla skvělá. Vůbec si nedovedu představit, jak bychom (jsem u Komerční banky) to řešili bez něho. Profesionální a vždy příjemný a lidský přístup, ochota a dostupnost v každém kroku celého procesu vyřizování hypotéky. Pořizovali jsme chatičku, od začátku bylo jasné, že tuto oblast zná, dokonce znal realitní makléřku, přes kterou prodávající vyřizovali prodej chatičky. To bylo další, co celou věc jistě usnadnilo, ale hlavně ten skvělý přístup. Děkuji!


Součková Lucie

03. 08. 2023

Pana Gottsteina jsme oslovili na základě skvělých internetových recenzí a ty bych teď moc ráda potvrdila. S panem Gottsteinem jsme řešili Spoření, později i novou hypotéku a převod stávající. Je to profesionál s lidským přístupem. Provedl nás celým procesem, vše nám vysvětlil, vždy velmi rychle komunikoval, za nás absolutní spokojenost! Doufám, že máme na nějaký čas s řešením hypotéky pokoj, ale až to přijde, služby tohoto pána budou jasná volba! Lucie Součková


Hana Burešová

31. 05. 2023

Dobrý den, ráda bych poděkovala za služby, které poskytujete. Zejména děkuji Vašemu hypotečnímu makléři panu Gottsteinovi, který semnou navázal spolupráci, velmi krátce po tom, co jsem byla kontaktována na základě vyplnění svých kontaktních údajů na Vašich webových stránkách. Musím ocenit velmi profesionální přístup, věcné a rychlé jednání kdykoliv i o víkendu, jak bylo potřeba. Komunikace byla velmi příjemná, všechno bylo vysvětleno jak jsem potřebovala. Takový přístup ve mě budí důvěru a i do budouna vím, že se mám na koho obrátit. S díky Váš spokojený klient Hana B.


Lukáš Hoffman

23. 05. 2023

Oceňujem veľmi profesionálny prístup, ochotu poradiť a taktiež rýchle jednanie pána Ing. Gottsteina. Naozaj nemám čo vytknúť, jediné poďakovať za skvele odvedenu prácu. Odporúčam!


Diana Futko

15. 05. 2023

Dobrý den, pí.Hořejši je milá a spolehlivá ma ráda svojí práci.


M.M.

22. 12. 2022

Vyborna spoluprace..


Žaneta Málková

07. 12. 2022

Příjemná komunikace, vše rychle vyřešeno a nemuseli jsme se starat vůbec o nic. Moc děkujeme :-)


Václava Černá

05. 10. 2022

Paní Hořejší je naprosto profesionální, ochotná, ve všem vstřícná, připravena vždy poradit a pomoci. Dokonce upozorní i na nevýhodný obchod či případné složitosti, které by mohly nastat, atp. Patří jí můj obrovský dík a budu ji velmi ráda doporučovat dále.


Leo Do

29. 09. 2022

Chtěl bych velice poděkovat paní Hořejší za maximální nasazení a podporu při sjednávání hypotečního úvěru. Paní Hořejší je velice profesionální, ale zároveň také vše vysvětlí srozumitelným způsobem a vždy najde způsob i v této nelehké době. Velice rád paní Hořejší doporučím svým známým a těším se na další spolupráci.


Martina Havelková

29. 08. 2022

Pana Gottsteina jsem si vybrala na základě výborného osobního doporučení. A lepší rozhodnutí jsem nemohla udělat! Od začátku až do konce perfektní přístup. Nemusela jsem si dělat žádné starosti, pan Gottstein všechno zařídil, o všechno se postaral. Jen těžko bych hledala spolehlivějšího člověka. Co řekl, tak to platilo a jakékoli jednání s ním byla radost i na lidské úrovni. Velmi charakterní člověk, kterého s radostí všem doporučím.


Kletečková Helena

18. 08. 2022

Paní inženýrka Gottsteinová i při vyřizování druhé hypotéky byla naprosto dokonalá, nabídla vhodné řešení, vše vysvětlila a také zařídila. Velmi děkuji Kletečková


Žaneta Málková

21. 07. 2022

Příjemná komunikace, vše rychle vyřešeno a nemuseli jsme se starat vůbec o nic. Moc děkujeme :-)


Jiří Pokorný

07. 07. 2022

Služby pana Ing. Gottsteina můžeme bez váhání doporučit. Čestný člověk s velmi profesionálním a lidským přístupem, který se zvláště v oblasti finančních služeb jen tak nevidí. Pan Gottstein vždy odvedl práci navíc a velmi brzy si získal naši plnou důvěru. Povedlo se mu dojednat nadstandardní podmínky úvěru a sjednání hypotéky díky němu proběhlo bez stresů. Jsme mu vděčni za hladký průběh jednoho z nejdůležitějších životních rozhodnutí a kdykoli bychom se na něj opět obrátili.


Tomáš Adamišin

18. 05. 2022

Moje osobní zkušenost s panem Gottsteinem Otomarem 100% spokojenost. Velmi profesionální přístup ve všech ohledech. Při jakémkoliv mém dotazu rychlá reakce a to včetně dotazu položeného o víkendu. Při osobním setkání, byl pan ochotný přijet kamkoliv, velmi příjemné vystupování. Všem vřele doporučuji spolupráci! Mockrát děkuji za vše.


Šimáčkovi

07. 04. 2022

S vystupováním a přístupem pana Gottsteina jsme velmi spokojeni. Výborná domluva, na čem se domluvíme, platí. Je velice ochotný a vyzná se. Již několikrát nám dobře poradil a pomohl.


Kletečková Helena

23. 03. 2022

Maximální ochota a vstřícnost Ing. Gottsteinové dotáhnout hypotéku do konce. Velmi děkuji


Kristýna Vašková

21. 02. 2022

Dekujeme za hladke provedeni hypotekou na nase nove bydleni. Sice jeste nejsme u konce, ale zatim jsme se sluzbami byli velmi spokojeni.


Čihák Zdeněk

18. 02. 2022

S paní Gottsteinovou je radost spolupracovat. Děkujeme za vše.


Petra Karasová

01. 02. 2022

Paní Hořejší patří můj obrovský dík.Již dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a obětavostí. Bez její pomoci bych asi dodnes neměla vyřízené vše, co jsem potřebovala.


Ondřej Rybář

16. 01. 2022

Pan Gottstein pro nás vyřizoval hypotéku při koupi domu. Velmi si ceníme profesionálního a přitom lidského chování. Vše nám ochotně vysvětlil a poradil i nad rámec svých služeb (doporučil špičkové právníky, se kterými jsme byli absolutně spokojení). Paní Gottsteinová nám pomohla s pojištěním nemovitosti a oba dva nám zajistili nadstandardně výhodné podmínky. Děkujeme za pomoc a vřele dopručujeme.


Klára Zajíčková

11. 01. 2022

S paní Hořejší jsem byla moc spokojená.. Na každé schůzce byla moc usměvavá, milá, trpělivá a vždy nám vše vysvětlila, poradila a zařídila. Mohu jen doporučit a poděkovat za hladký průběh v řešení hypotéky.


Jiří Richtr

03. 01. 2022

Vynikajici spoluprace. Pani Horejsi je spolehliva maklerka. Vyrizeni hypoteky s ni bylo snadne a bezproblemove.


Švecová Valerie

09. 12. 2021

Flexibilita, vlídné a profesionální jednání. Rozhodně všem doporučuji!


Pavel Bartoš

30. 11. 2021

Ing. Gottstein je člověk na vaší straně. Prozatím 2 hypotéky plus jedno refinancování a vždy mám pocit Maxima Možného :) Díky


Ruda K

16. 11. 2021

Perfektní spolupráce, velmi rychlý a proaktivní přístup pana Gottsteina si moc cením. Spoleh od indikativní nabídky až po vyčerpání a obsluhu úvěru.


Bělohradská

03. 11. 2021

Pan Gottstein nám pomohl už několikrát. Jeho servis je vždy 100%. Je na něj spolehnutí, vše vysvětlí, zařídí. Určitě ho všem moc doporučuji! Je opravdový profesionál.


Jan Linhart

02. 11. 2021

Pan Gottstein se nam stara o finance uz radu let a i tentokrat stejne jak v minulosti vyridil hypoteku na novy dum velice rychle a za perfektnich podminek. Pani Gottsteinova nam take velice precizne prepracovala pojistku na nas stary dum, zaridila pojistku na novy dum a zaridila i stavebni sporeni. Jame velice spokojeni. Linhartovi


Veronika Kroupová

01. 11. 2021

vynikající podpora, provedení celým procesem od A do Z, kdykoli po ruce, nadstandartní přístup, umí dělat práci navíc, empatický přístup, diskuze/ ráda doporučím dalším lidem


Petra Vacková

13. 10. 2021

Na pana Gottsteina jsem se obrátila na doporučení s žádostí o konzultaci. Potřebovala jsem se zorientovat ve světě hypotečních úvěrů a aktuálních nabídek bank. Jsem ráda, že jsem dala na doporučení - jednání bylo rychlé a vstřícné, což v tu chvíli bylo zásadní vzhledem ke zvyšování úrokových sazeb. Pan Gottstein respektoval moje potřeby, zároveň uměl nasměrovat v otázkách, kde jsem si nebyla jistá a též uměl i vysvětlit, když některé mé představy nebyly pro mě nejvýhodnější. Nejvíce oceňuji "férové" jednání, když se ukázalo, že naše případná spolupráce, by pro mě byla finančně nevýhodná oproti tomu, když si hypoteční úvěr s konkrétní bankou vyřídím sama. A i po té jsem dostala nabídku se na pana Gottsteina kdykoliv obrátit. Patří mu mé velké dík. Děkuji.


Simona Houdková

13. 09. 2021

To, že je pan Gottstein profesionál, který má přehled a dokáže vás o všem informovat a vše za vás zařídit, by mohl každý z nás brát jako samozřejmost, kterou by každý poradce měl zajistit. U pana Gottsteina je přidaná hodnota hlavně ta, že k vám přistupuje lidsky a je jedno v jaký den, v jaký čas, jestli má dovolenou - vždy si najde čas, aby jsme hlavně my klienti byli spokojeni a hlavně bez nervů a stresu, že se něco nestihne. Za mě nejlepší rozhodnutí.


Pavel Č

29. 08. 2021

Hypotéku jsem potřeboval sjednat rychle, a s panem Gottsteinem to nebyl žádný problém. Výborná komunikace (i přes dovolené), mohu vřele doporučit.


Luboš Řepa

16. 08. 2021

Skvělý a profesionální přístup. Po celou dobu jsem byl informován o všem, co se děje a vše proběhlo bez nejmenších problémů. Mohu jen doporučit.


Eliška Klinderová

09. 08. 2021

S panem Gottsteinem jsme byli opět maximálně spokojeni. Obrátili jsme se na něj po 5 letech v souvislosti s refinancováním hypotéky a stejně jako před lety musím vyzdvihnout jeho profesionální a zároveň lidský přístup. Kdykoliv nám byl k dispozici ať už s jakoukoliv agendou v souvislosti s refinancování či pouze aby zodpověděl naše dotazy. Panu Gottsteinovi tímto děkujeme za hladký průběh při refinancování a v budoucnu se na něj v případě jakékoliv potřeby opět moc rádi obrátíme.


Beata Sochocka

24. 07. 2021

Uz podruhe pan Otomar pomohl mi z hypotekou (9 let spatky a ted) - nemennie spickova kvalita sluzeb, skvela komunikace, rychle jednani. Vrele doporucuji.


Lukáš Kasl

17. 07. 2021

Pro realizaci hypotečního úvěru nám byla přáteli doporučena firma Gepard. Pana Ing. Gottsteina jsme si našli podle bezkonkurenčních recenzí, které jsou zasloužené. Ihned jsme dostali přehledně nabídku všech bank a vybrali si při osobním setkání, kde nám pan Ing. Gottstein celý proces podrobně vysvětlil. Poté se stačilo držet instrukcí a obávaný proces běžel jako po másle. Pokud bylo nutné, pan Ing. Gottstein zaurgoval, kde bylo třeba a celý proces dovedl hladce do konce. Samozřejmostí byla možnost zavolat si o víkendu, v kontaktu jsme byli i o jeho dovolené. Panu Ing. Gottsteinovi moc děkujeme a budeme jej doporučovat.


Košťál Jan

16. 07. 2021

Vše co je potřeba je rychle řešeno, nehledě na denní dobu, vstřícnost. Naprostá spokojenost z naší strany.


Anna Rinágelová

13. 07. 2021

Bez pana Gottsteina bych hypotéku nikdy nerealizovala. Jeho služeb jsem využila již po druhé s maximální spokojeností a naprostou důvěrou v jeho doporučení a rady. V případě jakýchkoliv otázek je k dispozici neustále a celý proces proběhl v rekordním čase bez problémů a starostí. Všem vřele doporučuji a děkuji za lidský a profesionální přístup!


Gabriela Vaciková

12. 07. 2021

Nejlepší péče a rychlost, podrobné a včasné informování, kompletní a bezstarostné průvodcovství v hypotečním světě. Vřele doporučuji všem, kdo chtělí rychlý bezproblémový průběh a nejlepší možnost na trhu. Děkuji za skvělou práci.


Jan F

08. 07. 2021

Moc dekuji za velice rychle a spolehlive vyrizeni hypoteky. Skvely prehled nejen o produktech ale take spojenou administrativou ohledne katastru a kupni smlouvy nam zasadne pomohli v nasi ceste za novym bydlenim. Rozhodne doporucuji vyuzit sluzby pana Gottsteina.


Vlastimil Holub

06. 07. 2021

S pomocí a radami pana Gottsteina jsme byli velmi spokojeni. Dokázal vše rychle zařídit, počínaje od žádosti o hypoteku, az po pojištění koupené nemovitosti. Vše proběhlo velmi rychle a bez problému. Pan Gottsteina všem velice doporučuji.


David hrstka

03. 07. 2021

S pomocí pana Gottsteina jsem velmi spokojen. Díky radám a pomoci byla moje hypotéka vyřízena velmi rychle a s nejlepšími podmínkami.


Miroslav

30. 06. 2021

Pana Gottsteina můžeme jen a jen doporučit, má velice profesionální přístup a výborné znalosti trhu. Podporoval nás na každém kroku hypotéky. Vše nám pečlivě vysvětloval a měl s námi svatou trpělivost. Při samotné koupi nemovitosti nás hezky provedl celým procesem od začátku až do konce. Bez jeho pomoci by jsme to těžko zvládali, takto jsme měli vždy jistotu, že za námi stojí zodpovědný člověk s perfektním přístupem.Tímto panu Gottsteinovi za všechno mnohokrát děkujeme a všem můžeme upřímně říci, že lepšího člověka, co se týče hypotéky a vše kolem ní nenajdete.


Kateřina

30. 06. 2021

Pana Ing. Gottsteina jsem oslovil na základě doporučení známých. Vždy dobře a rychle poradil. Při koupi bytu vše proběhlo rychle a bez nejmenších problémů. O nic jsem se nemusel starat. Tak profesionální přístup, ochota a vstřícnost se jen tak nevidí. Vřele doporučuji.


Jan Vážný

29. 06. 2021

Pana Ing. Gottsteina mi byl doporučili známí. Pan Ing. Gottstein má velice profesionální přístup, výborné znalosti trhu a podporoval mě na každém kroku komplikovaného procesu hypotéky. Pečlivě vše analyzoval a doporučil nejvýhodnější hypotéku, a nakonec také domluvil nižší sazbu a lepší podmínky pojištění. Při koupi nemovitosti mě provedl celým procesem od začátku až do konce a zastal role, které měla plnit realitní makléřka, ale neplnila. Bez jeho pomoci bych byl ztracený, takto jsem měl vždy jistotu, že za mnou stojí a bude mi ve všem nápomocný díky svým zkušenostem. Tímto panu Ing. Gottsteinovi velice děkuji a mohu ho jen doporučit.


Petra Holotová

23. 03. 2021

Pan Ing. Gottstein je opravdu skvělý poradce, kterého ráda doporučím. Vybrala jsem si ho pro jeho bohaté a dlouholeté zkušenosti a udělala jsem opravdu dobře. Zařídil naprosto vše a to velmi rychle. Já jen podepisovala a teď mám hypotéku :-) Senzace!!! Poradil mi i spoustu dalších věcí a v bance vyjednal báječné podmínky. Moc a moc mu za to děkuji a doporučuji!


Petr Ryska

22. 03. 2021

Profesionální přístup, vstřícnost, vždy k zastižení a zařízení záležitostí přesahující běžné finanční poradenství. Za mě mohu doporučit a určitě doporučím.


Aleš Mráz

08. 03. 2021

Díky pomoci pana Gottsteina jsme s partnerkou získali velmi výhodnou hypotéku a celý proces vyřízení proběhl naprosto hladce. Pan Gottstein ví co dělá, jednání s ním je příjemné a vždy naprosto korektní. V budoucnu se na něj určitě znovu obrátíme.


Marie Říhová

21. 12. 2020

Velice děkuji panu Gottsteinovi za to, že mne provedl celým procesem získání hypotéky, a nejen jí. Při koupi nemovitosti mne provedl celým procesem od začátku až do konce a zastal několik rolí, které jinak měl plnit makléř, který to nedělal. Bez jeho pomoci bych se cítila ztracena a takto jsem měla vždy jistotu, že za mnou stojí se svými zkušenostmi a radou. Velice Vám děkuji !

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Ing. Richard Michalica

18. 12. 2020

Řešil jsem s panem Gottsteinem před 7 lety koupi bytu a teď i domu. Na poli hypoték je pan Gottstein naprostá jednička jak v rychlosti, tak i v odbornosti při jednání. Všem můžu doporučit


Pudlovský Jakub

24. 11. 2020

Pan Gottstein nám pomohl zařídit již druhou hypotéku, za což jsem mu velmi vděčný. Jeho přístup k problému mi vždy dodá klid a při koupi bytu je to vlastně jediný člověk, který stojí vždy na straně kupujících (doslova i obrazně). Skvělá domluva na detailech, zodpoví každou otázku, poradí a nechá vybrat vždy z několika variant,zařídí papírování s úřady i bankou. Telefon zvedá ikdyž je na rybách :-) Určitě bych jej doporučil. Díky


Lukáš Ramming

13. 11. 2020

Děkuji p. Gottsteinovi za jeho profesionální přístup, ochotu, flexibilitu a rychlost při pomoci se sjednáním hypotéky.


Lucie Š.

08. 11. 2020

Otomar Gottstein ze společnosti Gepard finance byl tou nejlepší volbou! Pokud chcete oslovit v této oblasti toho nejspolehlivějšího a nejochotnějšího, vyberte si právě jeho! S jeho pomocí nebude nic složité a budete nadmíru spokojeni.


Zdeněk Šíma

30. 09. 2020

Děkujeme za profesionální přátelský přístup a cenné rady. Byli jsme velice spokojeni. Budeme doporučovat a příště se na paní makléřku určitě obrátíme znovu.


Patrik Horažďovský

15. 09. 2020

Při řešení problému s paní Ing. Gottsteinovou nenastal jediný problém ani zádrhel. Vše proběhlo dle domluvy a bez problému až do samého závěru. Navíc byla vždy paní Ing. Gottsteinová perfektně připravena a ochotna nejen zodpovědět veškeré otázky, ale také některé podklady a informace zajistit a zjistit. S prací paní Ing. Gottsteinové jsem velice spokojen.


Markéta Bezoušková

25. 08. 2020

Děkuji panu Gottsteinovi za perfektní práci při koupi nemovitosti na hypotéku. Všechny mé dotazy hned od začátku jasně zodpověděl, upozornil mě na možná úskalí a celým procesem mě doprovázel. Panu Gottsteinovi jsem opravdu vděčná. Mám nemovitost, kterou jsem si přála, a to za nejlepších podmínek v hypotéce. Navíc mi pomohl získat pojištění, zápis na katastru, doporučil kam se obrátit s revizí smluv. Velmi jeho služby doporučuji každému, kdo se chce spolehnout na jistotu. Markéta Bezoušková.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Milan Šperlink

04. 08. 2020

Paní Gottsteinová mi vyřizovala hypotéku na dům.S její prací jsem byl velmi spokojen.Je milá,o věcech má přehled,vše umí vysvětlit a léta zkušeností v oboru umí zhodnotit a vyjednat super podmínky u bank.Moc děkuji za její práci.Mohu jen doporučit


Elena Stassova

10. 07. 2020

Velmi profesionalni a take osobni pristup. Pan Gottstein ma skvele vedomosti, umi vse presne vysvetlit i spravne poradit. Muj pripad byl trochu vic komplikovanejsi kvuli existujici hypotece prodavajici, ale pan makler se toho nelekl a diky jeho vuli a preciznosti vse dobre a nacas dopadlo. Urcite ho budu doporucovat dal a kdyby jeste nekdy resila hypoteku, tak urcite pres nej.


Svobodová Jana

08. 07. 2020

Pana Gottsteina jsme oslovili ohledně financování výstavy rodinného domu. Ceníme si jeho proaktivního přístupu a profesionality. Snažil se pro nás najít nejvýhodnější řešení. V problematice se velmi dobře orientuje, vždy byl ochotný nám věnovat čas a vše nám vysvětlit. Sama jsem ho již doporučila několika známým, kteří řeší financování bydlení.


Martin Podhrázský

18. 06. 2020

Pana Gottsteina jsme oslovili na základě doporučení, kdy jsme potřebovali vyřídit hypoteční úvěr za účelem pořízení nemovitosti. Přestože naše požadavky nebyly úplně jednoduché, vyřídil nám pan Gottstein vše podle našich představ a požadavků. Velmi si vážíme jeho osobního přístupu, zájmu, aktivity a komunikace ohledně všeho, co si tato záležitost vyžadovala. Dostali jsme kompletní servis související s vyřízením hypotéky, pojištění, právní a praktické rady ke smlouvám, a v neposlední řadě hodně informací, doporučení a rad. Byli jsme provedeni celým procesem tak, že jsme skutečně jen podepisovali. Vše ostatní za nás bylo vyřízeno a předáno. Na základě této zkušenosti počítáme s tím, že v případě potřeby opět jeho služby využijeme. I touto referencí chceme poděkovat za spolupráci. Alžběta a Martin Podhrázský


Duchkovi

26. 04. 2020

Pan Gottstein nám vyřizoval hypotéku na stavbu RD. Na začátku nám dal vybrat několik možností bank k porovnání - bylo super, že jsme nemuseli do několika bank kvůli nabídce :-) Po výběru banky začal řešit nejvýhodnější podmínky hypotéky a sazbu,což se mu velmi dobře podařilo i v době pandemie. Byl vždy vstřícný, srozumitelně nám vše vysvětlil, poradil a komunikace úžasná. Své práci velmi dobře rozumí a i my patříme k jeho spokojeným klientům, doporučuji :-)


Suchý Zdeněk

15. 04. 2020

Služeb p.Gottsteina jsem nevyužil poprvé. Obracím se na něj znovu, protože jeho přístup a komunikace je příkladná. Nejen při vyřizování financování nemovisti, ale i následná péče pokud potřebujete jen drobnost nebo radu je neocenitelná.


Pavel Konvalinka

06. 04. 2020

Velké poděkování panu Ing.Otomaru Gottsteinovi,za jeho trpělivost, pomoc, profesionální a lidský přístup při zastupován klientů a prodeji našeho bytu.S pozdravem, Pavel Konvalinka


Mario Dubec

05. 04. 2020

Velka spokojenost s fundovanosti, rychlosti reakci, flexibilite a schopnosti nabizet ruzne reseni a moznosti.


Taťána Roskovcová

05. 04. 2020

Pan Gottstein měl velmi příjemné jednání.


D. Vlková

18. 02. 2020

Chtěla bych tímto poděkovat panu Gottsteinovi za skvěle odvedenou práci při zařizování hypotéky. Svým rychlým a prozákacnickým přístupem zařídil nejlevnější variantu, která mi navíc vyhovovala ve všech směrech (způsob a výše čerpání apod.). Při každé konzultaci se přizpůsobil času i místu (Praha, Strakonice, Písek), kde jsem se zrovna pohybovala a všechny dotazy i postupy vždy jasně a srozumitelně vysvětlil. Navíc pro něj naše spolupráce nekončí uzavřením smlouvy, ale kdykoliv se na něj mohu obrátit s jakýmkoliv dotazem. Děkuji!


Zavadilová Lucie

14. 02. 2020

Nic lepšího na mé cestě za vytouženým bydlením, než setkání s paní inženýrkou Gottsteinovou, mě nemohlo potkat. Je to neuvěřitelně milá, přátelská, svědomitá, pracovitá profesionálka, která se o mě celou dobu starala "jako o vlastní". Provedla mě cestou k získání úvěru naprosto bezbolestně a hladce. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Za sebe mohu všem budoucím klientům jen doporučit !!! Pokud bych někdy v budoucnu stála znovu před rozhodnutím, na koho se obrátit, vůbec bych neváhala. Je skvělá!!!


Jiří Gurecký

10. 01. 2020

Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Ing. Gottsteinovi, za naprosto profesionální přístup ve věci řešení našeho nového bydlení. Pan Inženýr nejenže vyřídil vše okolo hypotéky a to tak že jsme se vůbec o nic nemuseli starat, ale zároveň nám byl také nápomocen v řešení jednotlivých smluv spojených s koupí naší nemovitosti.Upřímně si bez ani nedovedu představit, kolik starostí a času nám pan Inženýr ušetřil. Zároveň bych mu chtěl zde za vše poděkovat. Pokud ještě někdy v budoucnu budu řešit obdobnou záležitost, vím naprosto přesně na koho se mám obrátit. S pozdravem Jiří Gurecký


Tomáš

19. 12. 2019

Tímto bych chtěl panu Gottsteinovi moc poděkovat za jeho úsilí. O veškerou komunikaci s bankou se postaral, já jsem měl pouze minimum starostí. Překonal i prvotní úskalí, kdy mi banka vzhledem k mému nízkému věku nechtěla úvěr vůbec poskytnout, podařilo se mu vše vyjednat i s nízkou úrokovou sazbou. Jedině panu Gottsteinovi vděčím za to, že dnes spokojeně bydlím ve vlastním. Ještě jednou děkuji a mohu jedině doporučit!


Zdarsky

25. 11. 2019

Pana Gottsteina mohu doporucit, ma vrely pristup, vse srozumitelne vysvetli. Pracuje rychle, spolehlive a profesionalne.


Hana E.

25. 10. 2019

Po ročním neúspěšném hledání vlastního bydlení v Praze mi pan Gottstein otevřel oči novým možnostem financování a vlil novou krev do žil, díky kterému jsem konečně nalezla vysněné bydlení. Pořízení úvěru bylo profesionální, rychlé a velice příjemné. Nemohu jinak, než zcela doporučit.


Denis Berg

09. 10. 2019

Děkuji paní Gottsteinové za profesionální přístup, skvělou komunikaci a spolupráci. Rychlé vyřízení hypotéky. Maximální spokojenost.


Marek

15. 08. 2019

Veškerá spolupráce s panem Gottsreinem proběhla na vysoké úrovni, neměl jsem s hypotečním úvěrem problém, vše za mě vyřídil.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Lukáš Chlad

07. 08. 2019

Makléř nám hrozně moc pomohl, jakožto nezkušenému mladému páru, s vyřízením hypotéky na byt. Celé jsme to měli ještě trochu komplikovanější než je běžné, a tak o to víc si ceníme jeho pomoci. Komunikace probíhala vždy bezproblémově, rychle a velmi slušně. Bylo zjevné, že se nám snaží ušetřit peníze, které bychom jinak vynaložili na zbytečné poplatky bankám. Jednoznačně mohu doporučit!


Štelčíková

16. 07. 2019

Se služby pana Gottsteina jsem byla velmi spokojena. Byl velmi ochotný a hlavně byl kdykoliv k dispozici, což velmi oceňuji. Rovněž musím pochválit jeho profesionální přístup a nevnucování zbytečných produktů. Mohu jenom doporučit.


Jitka Lačňáková

15. 07. 2019

1*


Dvořák

05. 06. 2019

Naprostá spokojenost! Paní Hořejší mohu jen doporučit.


Říha Filip

05. 06. 2019

S paní Ing. Gottsteinovou jsme byli po celou dobu vyřizování hypotéčního úvěru velmi spokojeni. Rychle a ochotně reagovala na všechny naše návrhy a připomínky. Pomohla nám zajistit i optimální podmínky úvěru. Mohu jen doporučit.


Klára

05. 06. 2019

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto perfektní. Paní Gottsteinová je velmi milá, vstřícná a vždy se vším pomůže a zodpoví všechny otázky. Vše proběhlo rychle a bez problémů.


Michaela Mikšová

23. 05. 2019

Spolupráci s paní inženýrkou Hořejší můžeme doporučit. Paní Hořejší nám zařizovala hypotéku na byt. Spolupráci hodnotíme na jedničku. Mockrát děkujeme!


Jan

19. 05. 2019

Se sjednáním hypotéky na byt od paní Hořejší jsem byl velice spokojen. Veškerá komunikace probíhala bez problémů, vše se řešilo bez zbytečných odkladů a časových prodlev. Na sjednání hypotéky vynaložila veškeré úsilí, a vše potřebné důkladně vysvětlila, za což moc děkuji. Paní Hořejší mohu jen doporučit.


Kavkovi

13. 05. 2019

Velmi spokojeni;=)


Uhlířovi

30. 04. 2019

Spolupráci s paní Hořejší můžeme jen doporučit. Veškeré vyřizování probíhalo velmi rychle, pečlivě a bez sebemenších problémů.


Beranová

15. 04. 2019

Naprosto perfektní práce pana Gottsteina! Byl mi k dispozici od začátku, kdy jsem teprve zvažovala koupi nemovitosti, a naprosto profesionálně a s přehledem o všech druzích hypoték u všech bankovních domů mi pomohl vybrat hypotéku pro mě nejvýhodnější, ochotně mi radil a byl vždy k dispozici po celou dobu přípravy hypotéky, vyřídil vše včetně vkladu na katastr atd. Nezažila jsem lepší jednání a lepšího odborníka. Určitě budu doporučovat dál a sama se na pana Gottsteina plánuji obrátit při další příležitosti opět.


Zalabák Lucie

26. 03. 2019

Dobrý den, hypotéku jsme si loni brali s manželem poprvé a zcela upřímně musím přiznat, že bez pomoci paní Ing. Hany Gottsteinové bychom to nikdy nezvládli. Už během první schůzky zcela přesně vybrala produkt, který je pro nás vhodný a provedla nás složitým administrativním procesem od výběru až k samotnému podpisu smlouvy. Znamenalo to pro nás obrovskou úsporu času i energie. Navíc vše s dokonalým profesionálním přehledem a úsměvem. Její služby můžeme opravdu doporučit.


Pavel Koc

18. 03. 2019

Pana makléře mohu jen doporučit. Při sjednávání hypotečního úvěru nám byl před pěti lety velkou oporou. Každý si dokáže najít na internetu spoustu zaručených rad, ale teprve jejich srovnání a zkušenost s bankovním systémem, jsou tou přidanou hodnotou. I dnes jsem si nechal rád poradit s fixací.pana makléře jsem znal ještě před tím jako spolehlivého a svědomitého rodiče od dětí, které jsem učil ve škole. Jeho slušné, příjemné a profesionální vystupování je samozřejmostí.


Szotkowská

11. 03. 2019

Spolupráce s panem Gottsteinem byla opravdu výborná. Na každý dotaz mi vždy odpověděl, poradil nám. Jeho vystupování je profesionální, pomáhá nám i nadále.Není to tip makléře, který sjedná hypotéku a dále se o klienty nezajímá. Lepšího makléře jsme si nemohli vybrat.Jsme rádi, že jsme se s manželem obrátili právě na p. Gottsteina


Dagmar McC

11. 02. 2019

Spolupráce s paní Hořejší byla prvotřídní, reaguje rychle, se vším poradí a opravdu Vaší cestu k nemovitosti zjednoduší. Vřele doporučuji.


Wagnerovi

05. 02. 2019

Spolupráce s paní makléřkou byla vynikající, vyjednala nám velmi dobré podmínky a v období kolem podpisu smlouvy nám pomáhala nad rámec své agendy. Měli jsme pocit, že jí opravdu lidsky záleží na tom, abychom byli spokojeni. Každému bychom ji vřele doporučili.


Linda Hosteradska

29. 01. 2019

Skvele sluzby, dobra komunikace, velmi dobry service a vysvetleni, podpora skrz cely process moji hypotecni pujcky. Poradce vsechno vysvetlil, pomohl vyplnit, sel na schuzky, nepostradatelna pomoct a vse bet platby. Muzu opravdu doporucit


Pho Thanh Lam

14. 01. 2019

Pán Gottstein je velice prijemny, hodny se vším ochotně pomáha a bleskově reaguje na maily a dotazy. Děkujeme za vyřízení hypoteky


Magdalena Kubátová

10. 01. 2019

Služby bez jediné výhrady mohu všem jen doporučit 100% spolehlivost i kvalita


Krupičková Dana

09. 01. 2019

Žádost o hypoteční úvěr mi pomáhal vyřídit pan Ing. Otomar Gottstein. Všechno co se týkalo hypotečního úvěru zařídil, vysvětlil, poradil a já jsem se zpracováním hypotéky neměla žádnou větší práci. Spolupráci s ním si nemohu vynachválit. Z jeho strany bylo velice příjemné a ochotné jednání. Mohu jen doporučit.


Lukáš Kučera

14. 11. 2018

Veškeré služby spojené s hypotékou profesionální, rychlé a bez jakýchkoliv problémů. Super !!!


Pavel Bartoš

13. 11. 2018

Oceňuji profesionální, přitom osobní a velmi vstřícný přístup. Všechny komplikace, zejména ze strany ČS jsme díky tomu překonali jak věřím, v nejkratším možném termínu. Díky


Irena Seifertova

28. 10. 2018

Velika spokojenost s panem Gottsteinem. Dostala jsem perfektní servis od zacatku az do konce. Skvely jak osobni pristup, tak po telefonu. Mohu jen vřele doporučit.


J. Polák

28. 10. 2018

Velmi profesionální, osobní a aktivní přístup. Vše proběhlo hladce a rychle, pan Gottstein má skvělý přehled v oboru a všechna jeho doporučení pro nás byla velmi přínosná. Děkujeme a vřele doporučujeme!


J. Polák

28. 10. 2018

Velmi profesionální, osobní a aktivní přístup. Vše proběhlo hladce a rychle, paní Gottsteinová má skvělý přehled v oboru a všechna její doporučení pro nás byla velmi přínosná. Děkujeme a vřele doporučujeme!


Miroslav Oško

24. 10. 2018

Napriek tomu, že sme sa do doby refixácie mojho starého hypotečného úveru osobne s p. Gottsteinovou nevideli, tak mi ochotne pomohla vyjednať lepšiu úrokovú sadzbu u mojej banky tým, že mi poskytla proti ponuky na refinancovanie úveru. Na základe týchto ponúk mi moja banka znížila pôvodne ponúknutú úrokovú sadzbu o 0.3% čo podstatne znížilo mesačnú splátku. P. Gottsteinová komunikovala veľmi profesionálne, promptne a ochotne, určite budem p. Gottsteinovú kontaktovať aj v budúcnosti pri riešení nového hypotečného úveru. Spoluprácu s p. Gottsteinovou rozhodne odporúčam, je to profesionál na svojom mieste.


Vladimíra Toplaková

17. 10. 2018

Moc děkuji p. Ing. Hořejší za skvělý servis,pomoc, ochotu a neutuchající snahu při získávání mého hypotečního úvěru. Je prostě skvělá:):):)


Markéta a Jaroslav G.

13. 07. 2018

Děkujeme za vyčerpávající předávání všech podstatných informací a hladký průběh spolupráce.


Mgr. Tomáš Žlůva

26. 06. 2018

Skvělá spolupráce, velmi profesionální a rychlé jednání. Kdykoli bylo potřeba zodpovědět nějaké dotazy, byl jak pan Gottstein, tak případně paní Gottsteinová k dispozici a to i ve večerních hodinách. Rád bych je doporučil komukoli dalšímu a už jsem to i osobně udělal..:-)


Lucie Žižková

20. 06. 2018

Rychlé, pečlivé, profesionální. Děkuji mnohokrát a doporučuji.


Ing. Pavel Rajtmajer

11. 06. 2018

Vstřícné, rychlé a profesionální jednání


Švarcová a Drtina

24. 05. 2018

S paní Hořejší jsme byli spokojeni. Sem tam na nás působila malinko zmateným dojmem ale byla velmi ochotná, vše zařídila a komunikace byla na jedničku. Klidně bychom se na ní obrátili znovu.


Radka Sornas Pantůčková

12. 04. 2018

Kontakt na pana makléře jsem dostala od kolegy. Nikdy mne nevidel, kontaktovala jsem ho e-mailem. Obratem mi pomohl, aniz by mne videl. A byla jsem vice nez spokojena, milym, vstricnym jednanim a okamzitou efektivni pomoci.


Ondřej Baudyš

28. 02. 2018

S panem Gottsteinem jsem byl velice spokojený. Rychlé a příjemné jednání. Kdykoliv bylo potřeba tak poradil nebo rovnou zařídil. Pana Gottsteina doporučuji.


Jiri Baloun

13. 02. 2018

S přístupem, znalostí, rychlostí vyřízení mého požadavku jsem byl velmi spokojený. Doufám, že se nejedná poslední spolupráci.


Michal Gabaš

12. 02. 2018

Paní Gottsteinová nám pomáhala s vyřízením hypotéky na koupi bytu. Jednalo se o komplikované zadání - krátký čas na vyřízení, zahraniční zaměstnavatel, navíc vyřízení přes termín Vánočních svátků. Úkolu se zhostila výborně a důsledně - hypotéční termín jsme i přes termínovou náročnost včas dostali. Služby paní Gottsteinové můžeme jen doporučit. Děkujeme :)


L.Rohal

10. 02. 2018

Profesionalny pristup a ukazkova komunikacia. Doporucujem.


Jan Terich

11. 01. 2018

Opravdu komplexní služby. Rychlá a efektivní komunikace. 100% transparentnost celého procesu. S panem Gottsteinem to byla moje třetí hypotéka tak mohu srovnávat. Pan Gottstein nehraje oproti konkurentům jen jinou ligu. V jeho podání to je to úplně jiný sport. S pozdravem a děkujeme. Terichovi


Moravcovi

03. 01. 2018

Na panu Gottsteinovi jsme nejvíce ocenili rychlou zpětnou vazbu při komunikaci, a to i přes to, že měl ke konci roku evidentně velký pracovní nával. Vše, co bylo potřeba, řešil v rámci možností obratem a hlavně efektivně. Vzhledem k jeho dlouhodobé spolupráci s bankou, proběhlo vyřízení hypotéky daleko rychleji, než bychom si jí u té samé banky vyřídili sami. Příprava všech dokumentů a smluv byla také skvělá – vše „seškatulkované“, popsané, kdo má kde a kdy podepsat, co se kam musí odnést – opravdu profesionální příprava, ochota a milý přístup. Moc děkujeme za pomoc a všem spolupráci s panem Gottstetinem doporučujeme.


Monika Kyznarová

02. 01. 2018

Ing.Gottsteina doporucuji vsem. Jsem velmi nadšená a spokojená.Velmi profesionální a zárověň lidský přístup.Pan Gottstein byl velmi vstřícný a ochotný, byl k dispoci kdykoliv pro případné dotazy na telefonu či emailu. Vždy promtně reagoval. V mém případě bylo sjědnání hypotéky komplikovanější a přesto se vše panu Gottsteinovi podařilo dotáhnout do zdárného konce. Ještě jednou velice děkuji...


Radovan Kuštek

02. 01. 2018

Maximální spokojenost, profesionalita, rychlost ochota ... nemůžu nijak jinak, než pána Gottsteina DOPORUČIT všem, co řeší financování bydlení. 100% Hodnocení


Shynkarenko Volodymyr

02. 01. 2018

Děkuji za skvělou práce!!!


Martin VLČEK

02. 01. 2018

Byl jsem velmi spokojen. Pan Gottstein byl vždy ochotný, příjemný, vše mě ochotně vysvětlil a jednání s ním, bylo vždy příjemné.


Martina Fivebrová

31. 12. 2017

Nedokážu ani popsat svoji maximální spokojenost. Pan Gottstein má široký přehled, vše dokáže hravě vyřešit, pokud něčemu nerozumíte - rád vysvětlí (a ještě získáte pocit, že vaše neznalost, byť nejzákladnějších věcí, je naprosto v pořádku). Zkrátka: spoustu zkušeností, výborná komunikace, profesionální přístup a zároveň vzácný lidský přístup. Perfektní spolupráce, za kterou moc děkuji!


Vesna Vaško

28. 12. 2017

Maximální péče a nadstandardní nasazení při řešení nečekaných problému. Vyřizení hypotéky proběhlo díky paní Gottsteinové pozitivně a vždy byla možnost se spolehnout na její zkušenost a profesionalitu. Určitě doporučujeme.


Miroslav Šmíd

28. 12. 2017

Na panu Gottsteinovi velmi oceňujeme profesionalitu, vynikajíci znalost trhu, pružnost, způsob komunikace, otevřenost a vysoké nasazení při vyřizování hypotečního úvěru. Služby, které nám během vyřizování úvěru poskytl, byly nadstandardní (např. zajištění předběžných odhadů, zprostředkování právních služeb, komunikace s KÚ a bankou apod.). Byl vždy ochoten poradit a vyřízení hypotečního úvěru bylo díky jeho přístupu bezproblémové. Touto cestou mu ještě jednou moc děkujeme za jeho služby, které nelze jinak než doporučit.


Aleš Mucha

14. 12. 2017

Se službami jsem byl plně spokojen, rychlé, odborné, profesionální!


Nepožitkovi

06. 12. 2017

Skvělá pomoc, rychlá komunikace, osobní přístup a velmi příjemná domluva. Mockrát Vám děkujeme paní inženýrko!


Ondičová, Kocourek

22. 11. 2017

Paní Balounová, jsme s Vámi velice spokojeni a můžeme na Vá říct jen samou chválu a všem jen doporučit.ZA VŠE VÁM MOCKRÁT DĚKUJEME A VELICE SI TOHO VÁŽÍME, JAK JSTE NÁM POMÁHALA.DĚKUJEME MOCKRÁT Ondičová


Macháček Jan

31. 10. 2017

Byl jsem nadmíru spokojený s ochotou a flexibilitou hypotečního specialisty z GEPARD FINANCE. I přes relativně složité a časově náročné vyřízení hypotéky vše proběhlo podle mých představ. Mockrát děkuji Macháček


Phamová

23. 10. 2017

Celý průběh vyřízení hypotéky proběhl díky panu Gottsteinovi a jeho paní, pro mě, bez starostí. Vše potřebné vyřídili, vyjednali, domluvili. Komunikace s panem Gottsteinem byla rychlá, srozumitelná a jasná. Služby pana Gottsteina doporučuji všem, kteří rychle potřebuji vyřídit hypotéku.


Rácovi

22. 10. 2017

Perfektní přístup,ochota,trpělivost,milé vystupování a vše srozumitelné.Moc p.Hořejší doporučuji.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Luboš Gašparek

18. 10. 2017

Bol som veľmi spokojný vo všetkých ohľadoch mi pán Gottstein vyhovel poradil a pomohol aj napriek tomu ze v ostatných spoločnostiach som mal problém lebo som Slovák


Martin Kocián

18. 10. 2017

Rád bych touto cestou ještě jednou chtěl poděkovat panu Gottsteinovi za perfektní přístup, profesionalitu a jednání, které se dnes už vidí opravdu málo. Díky za pomoc a při dalším jednání z bankou se na Vás znovu obrátíme!!! Martin Kocián


MUDr. Tomáš Jekielek

18. 10. 2017

Velmi příjemný a zároveň i odborný přístup, stran vyřizování hypotečního úvěru. Maximální flexibilita a ochota. V případě dalšího úvěru budou manželé Gottsteinovi jistě znovu našimi makléři. Děkujeme.


Vadroňová Jana

17. 10. 2017

Naprostá spokojenost. Služby pana Gottsteina mohu všem vřele doporučit. Jedná se o skvělého profesionála i člověka. Moc děkuji


Stefan Curac

29. 09. 2017

Pan Gottstein mel velmi hezky a pofeionalni pristup k vyrizovani naseho financovani.Jeste jednou moc dekujeme.


Tomáš Jelínek

24. 09. 2017

Paní inženýrka je velmi vstřícná, lidská, rychlá, spolehlivá, zodpoví každou otázku. Zkrátka profesionálka na svém místě.


Ondrej S.

20. 09. 2017

Pani inženýrku doporučuji. Zprostředkování hypotečního úvěru bylo realizováno vysoce profesionálně. Promptní reakce, komplexní portfolio služeb v kontextu bankovních a pojišťovacích aktivit a výborná komunikace. Děkuji!


Lukáš Macht

18. 09. 2017

Vše probíhalo na velmi profesionální úrovni, férové jednání, výborná komunikace. Děkuji za zprostředkování úvěru. Pani makléřku Hořejší mohu jen doporučit.


Eduard Regál

16. 09. 2017

Kdykoli jsem potřeboval poradit, tak se mi dostalo pomoci. Děkuji


Timko

14. 09. 2017

Velmi dobré.


Andrea Jirkovská

06. 09. 2017

Spolupráci s paní Kulhánkovou si nemohu vynachválit. Velice příjemné a hlavně ochotné jednání, milý přístup. Ve všem mi poradila a vyšla vstříc, vše vyřídila a já se zpracováním hypotéky neměla žádnou větší práci. Určitě bych se na paní Kulhánkovou znovu obrátila.


Petra S.

05. 09. 2017

Paní Hořejší dokázala i při napjatém rozpočtu vyřešit koupi bytu a hypoteční úvěr velmi dobře. Komunikace probíhala velmi intenzivně a dotazy byly zodpovězené velmi rychle. Mohu jen doporučit. Děkuji za pomoc!


Michal Hazi

30. 08. 2017

Skvělé, rychlé, komplexní jednání. Velká ochota i velká odbornost a znalost související problematiky. Mohu rozhodně 100% doporučit.


Anna a Stefan Palmestamovi

27. 08. 2017

Paní Kulhánková (Lužová) je nejen profesionálně zdatná, ale je i velice příjemná zcela přirozeným způsobem. Pracuje v klidu a bez stresu a člověk má pocit, že je jako dobrý přítel a ne odborný poradce. Vyhledává ta nejlepší řešení a vysvětluje proč. Odpovídá na všechny laické otázky, kladené třeba i několikrát, s nekonečnou trpělivostí. Nám se věnovala i mimo pracovní dobu, což nám velice pomohlo. Informovala nás včas o náhlých překážkách a poradila, jak dále postupovat a co bude následovat. Paní Kulhánková je nám k dispozici i nyní, pokud by se vyskytl nějaký nepředvídaný problém. Ještě jednou jí touto cestou moc děkujeme. Můžeme paní Kulhánkovou vřele doporučit všem dalším klientům, určitě budou spokojeni!


Procházka Martin

18. 08. 2017

Perfektní jednání, spolehlivost a příjemná komunikace. Děkuji.


Marek Čičvak

14. 08. 2017

S paní Gottsteinovou jsem byl maximálně spokojen, vždy měla vstřícný a profesionální přístup, je znát velmi vysoká odbornost a praxe v oboru, určitě mohu doporučit.


Jan Březina

14. 08. 2017

Paní Kulhánková (Lužová) je ochotná, příjemná a přitom zároveň profesionální poradkyně, která nám velmi pomohla se získáním hypotéky. Domluva byla vždy rychlá a bezproblémová. Sdělili jsme ji naše představy o výši a délce splácení a následně jsme se prakticky nemuseli již o nic starat. Paní Kulhánková nám vždy přinesla potřebnou kompletní dokumentaci, vysvětlila její obsah a z naší strany stačilo jen podepsat. Určitě všem doporučuji!


Jozef a Jaroslava Potankovi

14. 08. 2017

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto excelentní. Profesionální, bezchybná, rychlá, vše bylo srozumitelně vysvětleno, poskytnut absolutní servis (pro nás skoro "bez práce"), prostě ideální partner při žádosti o hypotéku. Nemohli jsme si vybrat lépe - vřele doporučujeme!


Radek Janata

09. 08. 2017

Velmi profesionální, pečlivě hlídá jednotlivé kroky u žádosti o hypotéku, velká spokojenost!


Petr Podlaha

04. 08. 2017

sem spokojen s jednáním


Eva Berankova

04. 08. 2017

Rychla a profesionalni komunikace. Spolehlive jednani.


Ing. Jan Dvořák

03. 08. 2017

Mohu vřele doporučit. Již třetí hypotéka. Mezi finančními poradci v Českých Budějovicích naprosté číslo jedna. Směle může nahradit i znalosti realitního makléře. Vždy stačilo jen podepsat a výsledek na 100%. Mimo to i neuvěřitelná trpělivost.


Jaroslava Kurzová

01. 08. 2017

Děkuji paní Kulhánkové za její odborný i lidský přístup během veškerého jednání při vyřizování hypotéky. Velice mi pomohla. Perfektní jednání, spolehlivost a příjemná komunikace. Děkuji.


Jana Dolejší

31. 07. 2017

Paní Kulhánková je skvělá profesionálka s úžasným přístupem ke klientovi. Spolupracovat s ní byla radost - vše zařídila k mé naprosté spokojenosti, já jsem v podstatě jen podepsala papíry :-) Jsem moc ráda, že jsem se při řešení své finanční situace rozhodla oslovit právě paní Kulhánkovou.


Klojdová Adéla

31. 07. 2017

Byli jsme velmi spokojeni. Paní Kulhánková (Lužová) byla vždy ochotná, příjemná, vše nám vysvětlila a jednání s ní, bylo vždy přínosné.


Martina Karbová

31. 07. 2017

Se spoluprací s paní Kulhánkovou jsme byli velmi spokojeni. Je velmi milá a vstřícná a se vším nám ochotně poradila. Mohu jen doporučit.


Blanka Topolová

31. 07. 2017

Jsem naprosto spokojená a děkuji moc za pomoc s vyřízením financování chalupy.


Zdenka Pincová

31. 07. 2017

Službu od paní Kulkánkové využívám již podruhé a jsem maximálně spokojena. Profesionální, rychlé a naprosté spolehnutí. Děkuji


Cieslarová Michala

31. 07. 2017

Naprosto profesionální přístip paní makléřky s velmi vstřícným a ochotným jednáním. Paní Kulhánkovou můžeme více než chválit. Opravdu velmi zodpovědný profesionál, na kterého je spolehnutí. Jejích služeb jsme využili již podruhé a kdykoli v budoucnu bychom se na ni opět obrátili. Z naší strany šíříme pouze kladné reference o jejích službách.


Naďa Hejlova

30. 07. 2017

Super. Byli jsme moc spokojeni


Smetanová

30. 07. 2017

Jsem velmi spokojená a vděčná za vyřízení všeho potřebného.


Trojanová Soňa

30. 07. 2017

Mohu jen doporučit, skvělý a profesionální přístup. Když jsem něco nevěděla, paní ochotně vše vysvětlila. Vždy milá, vstřícná a bez problémů. Jakožto začátečník, který nikdy neměl žádnou hypotéku, půjčku, aj..jsem ráda, protože jsem opravdu nevěděla a mohla se na cokoliv zeptat. Takže mockrát děkuji a jen doporučuji.


Milan Hroch

26. 07. 2017

Pana Gottsteina jsem oslovil na doporučení realitní makléře Remax. Pomohl mi ujasnit si parametry hypotečního úvěru a následně mi předložil porovnání nabídek všech hypotečních bank. Z nich jsme vybrali nejlepší nabídku a při následném schvalování hypotečního úvěru byly opravdu dodrženy všechny dohodnuté podmínky z nabídky. Všechny potřebné náležitosti s bankou vyřídil a poskytl mi i konzultace ke kupní smlouvě na nemovitost. Z mé zkušenosti mohu potvrdit, že pan Gottstein jednal naprosto profesionálně, seriózně a férově, a splnil všechno, na čem jsme se dohodli. Navíc byl schopen vyjednat velmi nadstandardní podmínky hypotečního úvěru. Z mé strany tedy maximální spokojenost. Moc děkuji a jednoznačně doporučuji!


Kalinovský Jakub

20. 07. 2017

Byl jsem velmi spokojen.


Milan Šperlink

19. 07. 2017

Velice příjemná, kvalifikovaná a profesionální poradkyně, která perfektně rozumí své práci a dovede pro klienty udělat i nemožné.S její prací jsem byl maximálně spokojen a mohu jen doporučit.Za Vaše finančně-poradenské služby mnohokrát děkuji.


Dana Štolková

11. 07. 2017

Doporučuji pana Gottsteina jako odborníka v oblasti hypoték. Jsem realitní makléř a moji klienti jsou s jeho prací velice spokojeni. Při spolupráci s ním jsem si vždy jista, že práce bude perfektně odvedena a mému klientovi se dostane té nejlepší péče. Dana Štolková


Markéta Podzimková

10. 07. 2017

Paní Ing. Jitka Hořejší nám pomohla s vyřízením hypotečního úvěru na byt. S její ochotou, znalostmi i způsobem komunikace jsme byli velmi spokojeni. Bez rozpaků tedy doporučujeme využít služeb paní Hořejší.


Jiří Brunc

25. 06. 2017

Super vstřícné jednání, ochota,rychlost. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.


Ivo Svobodník

23. 06. 2017

Jsem člověk, který si nerad pročítá instrukce a požadavky státní správy o tom, kde by měl být jaký papír a v kolika kusech vydání. Nelíbí se mi tahle byrokracie a nerozumím tomu, proč ji máme v takové míře v našem životě. Bez pana Gottsteina bych si asi nikdy nic nekoupil a jsem moc rád, že jsem si hypotéku nevzal u své kamarádky v bance. Servisu, který pan Goittstein poskytuje, se banka nemůže ani zdaleka přiblížit. Měli jsme zájem o domek, který by nám sloužil k rekreaci a kupovali jsme jej od starších lidí, kteří v domě žili přes 40 let. Dokumenty ke kolaudaci měli schválené od Národního Výboru a na pozemku garáž, která se nějak zapomněla do katastru zapsat. Kdyby nebylo znalostí pana Gottsteina o souvislostech a krocích, které se musí učinit k narovnání právního stavu, pravděpodobně bych tyto skutečnosti vůbec nezohlednil ve smlouvě, nepožadoval bych jejich nápravu a prostě bych to koupil s tím, že se to potom nějak dodělá. Jenom díky panu Gottsteinovi nemusím teď lítat po všech čertech a dávat věci do pořádku. Kvalita služby kterou jsem dostal byla v dnešní době překvapivě vysoká. Ještě jednou Děkuji. Ivo Svobodník


Miroslav Šulák

23. 06. 2017

Naprostá spokojenost s prací paní Balounové.Příjemné jednání,ochotná a milá, vše vyřídila k naší úplné spokojenosti. O průběhu nás informovala dokonce do zahraničí. Přeji Vašemu podniku více takových zaměstnanců.S pozdravem Šulák


Anh Vu Nguyen

22. 06. 2017

pán Gottstein je velice šikovný, se vším ochotně pomáha a bleskově reaguje na maily a dotazy. Děkujeme za vyřízení hypoteky a vřele doporučujeme.


Pernerovi

13. 06. 2017

Naprostá spokojenost! Děkujeme za trpělivost a ochotu. L+H


Suchý

02. 06. 2017

Můžu jenom doporučit. Výborné jednání a komplexní péče o vše.


Jiří Wallenfels

02. 06. 2017

Byl jsem se službou velmi spokojen.


Markéta Šantrůčková

02. 06. 2017

S prací a přístupem paní Gottsteinové jsme byli zcela spokojeni. Děkujeme.


MartinaVodňanská

01. 06. 2017

Naprosto profesionální jednání. Vše rychle, spolehlivě.


Jan Hošek

31. 05. 2017

S paní Hanou Gottsteinovou vše proběhlo na jedničku. Ani nevím jak a už jsem štastně zadlužen. Rozhodně doporučuji.


Martina Vondrová

30. 05. 2017

Paní Gottsteinová mi pomohla s hypotékou od České spořitelny. S veškerými službami jsem byla spokojená.


Jana V.

15. 05. 2017

S paní Hořejší jsme byli moc spokojení. Vyřizovala nám hypotéku na byt. Moc příjemná komunikace. Vše nám vysvětlila a zařídila. Moc ji za to děkujeme!!


Novákovi

15. 05. 2017

Paní Hořejší jednoznačně doporučujeme. Rychle se zorientovala v naší situaci a nabídla nám řešení, které bychom sami vymýšleli několik týdnů. Je spolehlivá, komunikativní a velmi schopná. Žádnou další hypotéku už neplánujeme, ale kdyby ano, obrátíme se na ní znovu :)


Pavel Křepela

27. 04. 2017

- vynikající znalost trhu - rychlé a profesionální jednání - kompletní péče o klienta - od nabídky, přes banku a následně Katastr nemovitostí Určitě doporučím svým známým


Mgr. Petra Haladová

20. 04. 2017

Velice ráda bych poděkovala paní Balounové za profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Pomáhala mi s vyřizováním hypotéky a dalšími věcmi spojené s prodejem a také koupí nemovitosti. Vždy byla velmi ochotná, trpělivá, vysvětlila vždy ochotně vše, co bylo třeba . Zařídila pro mne veškeré dokumenty, s úřady vše zajistila a o všem mne ihned informovala. Kdykoliv a s čímkoliv jsem se na ni obrátila, vždy velmi rychle odpověděla. Jsem moc ráda, že v tomto hektickém světě, kdy všichni spěchají, jsou ve stresu a nemají na nic čas se najde člověk s pochopením a srdcem, který se v klidu a přátelsky o vás postará. Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí spolupracovat s paní Balounovou a moc ji přeji, aby se jí dařilo a byla spokojená, jako jsem já byla spokojena s ní. Moc Vám děkuji P.Haladová


Kateřina Jindrová

03. 04. 2017

Paní Hanu Gottsteinovou všem vřele doporučuji. Všechno nám vysvětlila, připravila veškeré dokumenty a komunikovala s bankou i katastr. úřadem. Její přístup byl vysoce profesionální. Také ochotně odpověděla na naše dotazy a udělala nemožné, když bylo třeba něco zařídit na poslední chvíli. Vždy reagovala na zmeškané hovory, pokud jsme se nespojily přímo. Je velmi milá a příjemná. Velmi profesionální přístup. Moc děkujeme a s manželem a doporučujeme.


Tomáš Nečas

17. 03. 2017

Paní Balounovou mohu jen doporučit, příjemné a rychlé jednání, pomohla mi zajistit nejlepší řešení hypotečního úvěru.


Olga Jelínková

13. 03. 2017

S panem Ing. Otomarem Gottsteinem jsem byla velmi spokojená.


Vladimír Kabát

08. 03. 2017

Byl tu pro mně. Cokoliv jsem potřeboval hned zřídil a poradil. Hledal nejlepší řešení. Byl jsem s ním velmi spokojen.


Jiří Čtrnáctý

07. 03. 2017

Velmi dobrá práce paní makléřky, problémy byly s bankou (Moneta). V bance to dlouho trvá.


Eva Motlová

05. 03. 2017

Děkuji za skvělou spolupráci, jednání bylo velmi milé, paní Gottsteinová byla vždy ochotná, spolehlivá a profesionální. V budoucnu se na ni určitě znovu obrátím.


Kateřina Růžičková

05. 03. 2017

- milé a vstřícné jednání - vše krásně vysvětleno - slíbená pomoc i nadále, pokud bude potřeba


Miroslav Knob

03. 03. 2017

makléř velmi dobrý, velké problémy byly s bankou... Moneta


Robert Ebel

02. 03. 2017

Takto si představuji práci hypotečního makléře, jsem nadšen! Naprosto profesionální přístup, vše objasní, vysvětlí, najde v dané situaci nejlepší řešení, vše ohlídá a upozorní na případné problémy. Výborná komunikace. Spolupráci s ing. Gottsteinem mohu jedině doporučit!


Jana Kuncová

01. 03. 2017

Ing.Gottsteina doporucuji vsem.Jeste nikdy jsem se nesetkala s tak schopnym,profesionalnim a lidskym maklerem.Pro sve klienty pracuje v plnem nasazeni,najde pro ne nejvyhodnejsi reseni,vse vysvetli,klienta provede celym procesem,vse ohlida,zaridi a navic vse dotahne az do konce a overuje si,ze vse probehlo.Na telefonu i emailu je svym klientum stale k dispozici.Ing.Gottstein je opravdu slusny a poctivy makler,i pro obycejne lidi.


Petra Bicanová

01. 03. 2017

Moc děkuji za vyřízení hypotéky. Za úžasné jednání a pomoc se vším, co bylo kolem koupě domečku potřeba.


Martin S.

19. 02. 2017

Kupovali jsme byt a nebýt paní Hořejší, pravděpodobně vyřizujeme hypotéku ještě dnes. Vše zařídila, neustále nám dávala vědět o průběhu a dokonce i připomínala věci na které jsme zapomněli. Jsem moc rád, že jsme narazili právě na ní a nezbývá mi než poděkovat za perfektní služby.


Vítězslava Jabůrková

17. 02. 2017

Se službami paní Hořejší jsem nadmíru spokojená. Vše vyřídila rychle a perfektně. Pro své klienty se snaží udělat maximum. Vřele doporučuju. Děkuji.


Pavla Němečková

14. 02. 2017

Paní Hořejší hodnotíme velmi kladně, její přístup byl velmi profesionální, zařídila vše potřebné a domníváme se, že i nad rámec svých povinností. Doporučujeme dalším klientům.


Michálková Markéta

13. 02. 2017

Paní Balounovou mohu vřele doporučit. Naprosto profesionální přístup a opravdu výborné znalosti z oblasti Hypoték. Navíc je velmi sympatická a ochotná pomoci.


Radoslava Klasovská

09. 02. 2017

Prístup pani Hořejší bol vynikajúci, okamžitá komunikácia , vrele odporúčam :). ďakujem pekne za zaistenie všetkých potrebných vecí ohľadne kúpi pozemku.


Česká Václava

08. 02. 2017

Paní Hořejší mi pomohla vyřídit hypoteční úvěr na byt.S jejími službami jsem byla spokojená. Jednání s ní bylo vždy příjemné a rychlé. Děkuji


Julie Hálová

07. 02. 2017

Paní Hořejší mi pomohla financovat nejen dům pomocí hypotéky, ale vyřídila i stavební spoření a pojištění k tomu nutná. Vše bylo rychlé tak jak jen mohlo být a s její prací jsem byla nadmíru spokojená. Moc doporučuji využít její služby :-)


Lenka Dolinská

16. 01. 2017

Profesionální přístup. Odbornost v tom co dělá. Časová flexibilita. Všechno ochotně vysvětlila a poradila. Vřele doporučím přítelům a známým. Dolinská


Magdalena Suchanová

12. 01. 2017

S paní makléřkou jsme byli velmi spokojeni - poskytla nám veškeré potřebné informace při koupi bytu, připravila dokumenty pro jednotlivé strany Smluv, každodenní kontakt emailem nebo telefonem nebyl problém. Velmi si vážíme její pomoci - mnoho věcí nám při realizaci koupi bytu hodně usnadnila. Již nyní jsme odkázali přítele na její služby.


Monika Krejzová

11. 01. 2017

Dobrý den, Ráda bych zmínila svoji spokojenost s hypoteční makléřkou, paní Hanou Gottsteinovou. Pomohla nám s celým procesem zařízení hypotečního úvěru, za což jsme ji velmi vděční. Kdykoliv jsme se na ni mohli obrátit s jakýmkoliv dotazem či žádostí. V případě, že se rozhodujete jakého hypotečního makléře zvolit, mohu zcela doporučit paní Gottsteinovou. Děkujeme.


Miroslav Adámek

10. 01. 2017

Naprostá spokojenost. Při vyřizování hypotéky stačila jedna schůzka a pak už vše běželo naprosto bez problémů. Paní Gottsteinová vše zařídila za nás. Od nabídek bank, kdy nám stačilo si pouze vybrat. Až po schůzku v bance při podepisování smlouvy. Sám mohu jen a jen doporučit. Při refinancování hypotéky jejich služeb jistě využiji znovu.


Gabriela Bartošová

19. 12. 2016

Nejlepší a nejochotnější makléřka.


Pavlína Urbanová

16. 12. 2016

Perfektní přístup,perfektní jednání


manželé Bouškovi

15. 12. 2016

Rádi bychom doporučili paní Lužovou pro řešení jakékoli složité situace s vyřizováním hypotéky Mimo její osobní přístup oceňujeme precizní připravenost při všech jednáních, ochotu nás zastupovat i překonávat velkou vzdálenost. S poděkováním manželé Bouškovi.


Martina

14. 12. 2016

Pani Luzova je velmi prijemna, ochotna a ve svem oboru profesional. Jiz po druhe jsme s ni resili hypoteku a priste se na ni obratime opet.


Vendula Pilíšková

14. 12. 2016

Moc děkuji panu Pospíchalovi za vyřízení hypotéky. Vše zařídil rychle a naprosto v pořádku. Kdykoliv jsme něčemu nerozuměli ochotně nám vše vysvětlil a vše s námi probral. Je to opravdu člověk na svém místě ochotný, vstřícný a vždy dobře naladěný což dělá při zařizování věcí jako hypotéka apod. hodně. Ze svých zkušeností mohu pana Pospíchala jen a jen doporučit.


Vojtěch Zima

14. 12. 2016

Jednání bylo od začátku profesionální, informace srozumitelné. Pan Gottstein nás provedl celým procesem elegantně a bezpečně. Všechny problémy, které v průběhu nastaly se podařilo i díky jeho intervencím vyřešit. Za spolupráci děkujeme a rádi ji budeme, našim přátelům, doporučovat.


Ing. Jiří Kulhánek

10. 11. 2016

Spolupráci s paní Mirkou Lužovou mohu každému pouze a jen doporučit. Její profesionalita, ochota a vstřícnost ke klientovi je příkladná a jednání je velice příjemné.


Petra Kadlecová

08. 11. 2016

Se službami paní Lužové jsem byla velmi spokojena.


Hamplovi

07. 11. 2016

Ještě jednou moc děkujeme...Paní Lužová je velice milá, vstřícná a spolehlivá...poskytne ty nejlepší informace, poradí, pomůže....jsme moc rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s ní....


Dana Štindlová

07. 11. 2016

Perfektní spolupráce, rychlé - téměř okamžité řešení - zajištění financování bydlení. Tímto bych ráda ještě jednou poděkovala paní Mirce Lužové za její ochotu a vstřícnost, profesionalitu na nejvyšší úrovni. Dana Štindlová


Monika Tischlerová

07. 11. 2016

Naprosto vynikající servis!


Libor Kunče

07. 11. 2016

Vysoká profesionalita, spolehlivost a rychlost. Velká spokojenost, opravdu doporučuji !


Tomáš Vadlejch

07. 11. 2016

Chtěl bych velice poděkovat, spolupráce byla výborná. Pan Gottsein byl super, zajistil všechny papíry a průběžně mi informoval o stavu mé žádosti. Jsem rád,že jsem měl takto spolehlivého člověka co mi pomohl se zajištěním hypotečního úvěru. Mohu jen doporučit !!!!


Ivana Šímová

07. 11. 2016

Naprostá spokojenost, kdybychom v budoucnu měli opět řešit nějaký finanční záležitosti obrátíme se již pouze na paní Lužovou.


Lukáš Votava

05. 11. 2016

Se službami paní Hořejší jsem byl maximálně spokojen. Dokázala vše srozumitelně vysvětlit i tak finančně nezdatnému člověku, jakým jsem já. Celou hypotéku mi vyřídila s předstihem a jen díky ní jsem byl neustále v obraze o stavu a dalších krocích, které vedly až úplnému dořešení úvěru. Vím, že pokud budu někdy v budoucnu cokoli potřebovat, mám se na koho obrátit. Děkuji za vše.


Burandová

18. 10. 2016

Chtěla bych touto cestou poděkovat a 100% DOPORUČIT paní Gottsteinovou za její práci, ochotu a max. vstřícnost při vyřizování veškerých věcí ohledně našich financí vč. refinancování, splácení a vyřizování hypotéky. Paní Gottsteinovou máme jako finanční poradkyni již několik let a vždy když jsme potřebovali s něčím pomoct nebo jen poradit, vždy si na nás udělala čas a pomohla s naprosto kladným výsledkem. Jsme s ní max. spokojeni a doporučujeme jí dále našim známým. Takže pokud sháníte člověka, který opravdu umí vyřizovat ty nejlepší podmínky a opravdu rozumně pomoct ohledně financí, určitě neváhejte a obrťte se na paní Gottsteinovou. Za nás TOP!!!


Jana Havlíčková

13. 10. 2016

Ráda bych poděkovala paní Gottsteinové za pomoc při zprostředkování úvěru ke koupi bytu. Vše proběhlo velice rychle a hladce, paní Gottsteinová se chovala naprosto profesionálně, ve všem mi vyšla vstříc a o všech krocích mě vždy informovala. V podstatě jsem se nemusela vůbec o nic starat a vše bylo perfektně zařízeno. Pokud budou moji známí do budoucna potřebovat služby hypotečního makléře, určitě jim doporučím GEPARD FINANCE a.s. a konkrétně paní Gottsteinovou, jejíž přístup je profesionální, korektní a v neposlední řadě i lidský, což je v dnešní době vzácná kombinace.


Miroslav Paštěka

02. 10. 2016

Výborná spolupráce, flexibilita, vstřícnost a ochota. Jsem moc spokojen.


Andrea Brožová

01. 10. 2016

S paní Gottsteinovou jsem spolupracovala na zajištění hypotéky na koupi bytu. Jsem s jejím přístupem a jejími službami více než spokojena. Nemusela jsem se prakticky o nic starat, veškeré kroky mi podrobně vysvětlila a pravidelně mě informovala o tom, co se právě děje, na co banka čeká či co řeší. Vstřícný, milý a plně profesionální přístup paní Gottsteinové byl už jen bonusem navíc :)


Kolář Jiří

29. 09. 2016

Dobrý den, spolupráce s panem Gottsteinem byla a je mimořádně dobrá. Za svůj život jsem se zřídka setkal s tak kvalitní službou. S poděkováním Kolář Jiří


Marti Petrášek

29. 09. 2016

Oceňuji špičkový klientský servis a spolupráci na profesionální úrovni.


Vojtěch Zoubek

10. 09. 2016

Chtěl bych poděkovat za veškeré poskytnuté služby a ochotu při jednání a zařizování hypotečního úvěru. Děkuji


Jakub Novák

09. 09. 2016

Velmi přátelský, trpělivý přístup a snaha o co nejvýhodnější hypotéku. I přes mé menší příjmy jsme našli řešení, abych mohl bydlet ve vlastním.


Jiří Mikulanda

07. 09. 2016

ok


Venclíková

04. 09. 2016

Paní Balounová je velice milá a spolehlivá. Vyřídila vše rychle a přímo na míru sestavila nejvýhodnější hypotéku. Paní Balounovou mohu jen doporučit.


Robert Hosnedl

29. 08. 2016

Paní Gottsteinovou mohu všem velice doporučit. Jednání bylo rychlé, přímé a jasné. Ze všech makléřů dokázala nabídnout nejlepší podmínky a vyřídila většinu dokumentace. Byla neustále k dispozici na dotazy a rady.


Vojtěch Komínek

18. 08. 2016

Poradila si bravurně s mým nikterak jednoduchým financováním koupě nemovitosti a zajistila mi velmi výhodné úročení mé hypotéky.


Steigerova Eva

09. 07. 2016

Vřele doporučuji každému, spolupráce s Ing. Otomarem Gottsteinem je na velmi profesionální úrovni. Velmi schopný člověk, znalý ve svém oboru.


klient Marián

04. 07. 2016

Maximální spokojenost. Všechny úkony týkající se úvěru proběhly díky panu Gottsteinovi rychle a bez sebemenších komplikací. O vše potřebné se postaral, zařídil, pravidelně informoval o průběhu vyřizování úvěru. Za zmínku stojí i jeho profesionální a individuální přístup, nasazení na 100 %, flexibilita.


Jiří Bureš

20. 06. 2016

Se službami paní Gottsteinové jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohla nám vyjednat velmi výhodné podmínky pro náš úvěr na bydlení. Porovnávali jsme nabídky několika makléřů a paní Gottsteinová nám nabídla nejvýhodnější řešení. Celým procesem zařízení hypotéky nás provedla, vše ochotně vysvětlila a co šlo, zařídila za nás, včetně katastru. Těšíme se na další spolupráci při refinancování. Služby paní Gottsteinové můžeme všem vřele doporučit.


Martina Jarošová

17. 06. 2016

Paní Hořejší nám velice pomohla vyřídit úvěr na rekonstrukci domu. Byla ochotná, milá a hlavně trpělivá protože to s námi nebylo jednoduché ona vše vyřídila tak aby vše proběhlo co nejrychleji. Snaží se pro klienta udělat vše co je v jejich silách to se málo kde vidí. Byli jsme velice spokojeni.


Petr Honzák

15. 06. 2016

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla velmi příjemná a profesionální. Paní Gottsteinová má osobní přístup, dokáže najít vhodné řešení a také poradit při jednání s realitní kanceláří. Velmi si cením její časové flexibility.


Milan Zahradník

12. 06. 2016

Naprosto dokonalá služba s absolutním servisem. Neumím si představit, co by se dalo zlepšit. Moc děkuji.


Jakub Janovic

15. 05. 2016

Rád bych poděkoval panu Gottsteinovi za konečně dobrou zkušenost s hypotéčním poradcem. Při jednání o úvěru jsem zejména ocenil srozumitelnost, věcný a praktický přístup bez zbytečného klišé. Zejména pro tento přístup, mohu tedy celý proces jednání o úvěru zpětně hodnotit pozitivně. Přeji mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě Jakub Janovic


Aneta Rodová

15. 05. 2016

Spolupráce s panem ing. Otomarem Gottsteinem byla skvělou zkušeností. Jedná se o naprosto profesionálního a spolehlivého hypotečního poradce. Ve všem nám ochotně poradil a vše srozumitelně vysvětlil. Informoval nás pravidelně o průběhu hypotéky a zařídil veškeré papírování kolem. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST! Ještě jednou děkuji Rodová


Zuzana Kuchtova

10. 05. 2016

Pan Gottstein s manzelkou nam zariadzovali hypotekarny uver. Nebolo to jednoduche, ale zvladli to perfektne a profesionalne. Dokonca nam poradil aj pri kupnopredajnej zmluve, coho sa vyvarovat a pod. Mam v nich 100 % doveru.


Zuzana Kuchtova

10. 05. 2016

Hypotekarny uver bol vybaveny perfektne! Mam v pani Gottsteinovej a jej manzelovi 100% doveru


Cieslarová Michala

10. 05. 2016


Martin Matta

05. 05. 2016

Ustretova, profesionalna, mila. Velmi dobra spolupraca.


Tomáš Vaněček

20. 04. 2016

Maximální spokojenost. Rychlost, ochota, nejvýhodnější možná hypotéka. Mohu jen doporučit. Paní Balounová je profesionál a já mohu jen popřát spoustu dalších spokojených klientů.


Zdeněk Šimeček

07. 04. 2016

Paní Balounová nám zajistila zdaleka nejlepší nabídku refinancování hypotéky, než finanční poradci z jiných společností. Vše proběhlo rychle a bezproblémově. Hlavně oceňuji její rychlé odpovědi na emaily, ve kterých jsem si ujasňoval podmínky nové hypotéky.


Marcel Rolinec

04. 04. 2016

Takhle vypadá někdo, koho práce očividně baví. A tomu také odpovídají výsledky. Jeho tah na branku je na opravdu vysoké úrovni. Ve zkratce několik vlastností: - Spolehlivost - Rychlost - Přehled - Důslednost - Ochota - Odbornost Jsem přesvědčen, že zde budete v dobrých rukách. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit! Mimochodem, hypotéka za tři dny s úrokem 1,79% mluví za vše. Děkuji a hluboce smekám.


Šárka Nakládalová

01. 04. 2016

Vše naprosto v pořádku, oceňuji rychlost, vstřícnost a profesionalitu. Na čem jsme se dohodly, to vždy platilo.


Kristyna Stefanides

31. 03. 2016

Spoluprace s pani Gottsteinovou byla perfektni. Faktu, ze zrizujeme hypoteku v Cechach, ale pritom zijeme v zahranici, se vubec nezalekla a ve vsem nam vysla maximalne vstric, tak aby pro nas cele rizeni bylo co nejjednodussi. Ochota pracovat mimo bezne pracovni hodiny, o svatcich a vikendech me velmi prijemne prekvapila. Neustale jsme byli informovani o prubehu rizeni a pani Gottsteinova byla vzdy ochotna zodpovedet nase dotazy a vysvetlit vse, cemukoliv jsem nerozumeli. Spoluprace s pani Gottsteinovou byla velice efektivni, prijemna a z jeji strany flexibilni.


Kristina Ledl Pavlíčková

30. 03. 2016

S paní Gottsteinovou jsme byli velmi spokojeni, je velmi ochotná, precizní a perfektní odborník ve svém oboru. Mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně dalších spokojených klientů.


Martin Pavelec

28. 03. 2016

Milé a bezproblémové jednání s perfektní znalostí finančního trhu.


Čížkovi

24. 03. 2016

Velice ochotný a vstřícný poradce, nic nebyl problém. Ke všemu se stavěl čelem, nebál se uznat, že něco neví, ale v nejkratší době informace zjistil a doplnil, což hodnotím velmi kladně.


S.Vrátný

23. 03. 2016

Perfektní práce,rady a lidský přístup ke klientovi.


Beata Sochocka

11. 03. 2016

P.Otomar je uzasny makler.Ocenujeme zpusob komunikace - jedna primo, rychle a porad informuje, jak cely proces probiha.Ted jsme dokoncili refinancovani hypoteky a jsme nad miru spokojeni. Vrele doporucuju!


Ladislav Bílý

04. 03. 2016

Paní Gottsteinová je opravdový profesionál svého oboru. Poradila se vším ohledně hypotéky, dále zařídila veškeré náležitosti s tím spojené. Jednání bylo nadstandardně korektní, rychlé a bez starostí. Vřele všem doporučuji.


Petr Dula

04. 03. 2016

Pan Gottstein je čaroděj!...samozřejmě v dobrém! Jednak umí vyjednat nízké úrokové sazby, které by jinak byly obtížně dostupné, ale za důležitější pokládám způsob, jakým se klientovi věnuje. Oceňuji zejména naprostou profesionalitu v jednání - poskytl mi kompletní informace o možnostech financování, ale přitom nepodsouval žádný z produktů. Věnoval mi svůj čas i v záležitostech, které se hypotéky přímo netýkaly (poradenství se zástavní a kupní smlouvou, zajel mi na svoje náklady podat návrh na katastr nemovitostí). Všechno proběhlo rychle a hladce. Přestože už jsem byl "jistý" klient, který neuteče, nabídl mi zadarmo pojištění domu včetně domácnosti. Hypotečních poradců je mnoho, ale ne každý umí být takový. A v neposlední řadě - je to velmi příjemný člověk!


David Novotný

03. 03. 2016

Paráda, spokojenost, není co vytknout. Není nad to, když vám někdo ušetří peníze, vše zařídí a prakticky nic za to nechce.


Barbora Šenfeldová

03. 03. 2016

Vsechna jednani s panem Gottsteinem bylo pro me velice prijemna a v mnoha ohledech i inspirujici. Veskere veci s nami probral do detailu a navrhl nam nejlepsi mozne varianty dle nasech pozadavku. Jsme maximalne spokojeni a velmi radi vyuzijeme sluzeb pana Gottsteina i v budoucnu. Mohu jen doporucit.


Tomáš Čekan

12. 02. 2016

S prací paní Hořejší jsem byl maximálně spokojen. Vyzdvihuji profesionální přístup, komunikaci,a přátelský přístup. Rád ji doporučím přátelům a známým!Až budu potřebovat s důvěrou se na ni kdykoli obrátím!


Košťál

01. 02. 2016

Paní makléřka Hana Gottsteinová nám velmi všestranně a profesionálně pomohla s vyřízením koupě bytu. Zajistila hypotéční úvěr, advokátní služby včetně úschovy peněz, připravila veškeré smlouvy a dokumenty týkající se převodu členského podílu ve stavebním družstvu. S jejími službami jsme byli naprosto spokojeni.


Olga Srpová

04. 01. 2016

Se službami paní Jitky Hořejší jsem byla spokojená. Jednání s ní bylo vždy příjemné, rychlé, vstřícné. Je velmi ochotná.


Anna Yusupová

01. 01. 2016

Děkujeme Tomáši Pospíchalovi, že náš obtížný případ vzal, nevzdal se a dovedl přes značné vnější komplikace a časovou tíseň do zdárného konce:-) Jiný makléř po třech měsících náš případ vzdal s tím, že už není šance hypotéku získat.


Michaela Hutařová

13. 12. 2015

Naprostá spokojenost, rychlé, ochotné a příjemné jednání.


Petr Aubrecht

11. 12. 2015

Pan Gottstein je prostě boží! Najde nejvhodnější řešení, poskytne bezplatný právní servis a ještě si přijede pro podpisy. Doporučuju!


Hábichovi, Týn nad Vltavou

10. 12. 2015

Paní Gottsteinovou můžeme vřele doporučit. Vše zařídila k naší spokojenosti. Líbí se nám také její lidský přístup, kdy vše vysvětlila a nám nebylo trapné se na cokoli zeptat. Co bylo domluveno, to platilo. Navíc nám ušetřila peníze. Takže co víc si přát! Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Hábichovi, Týn nad Vltavou


Holubovi

30. 11. 2015

Ing.Hořejší je moc milá. Díky její skvělé práci máme vysněný dům. Moc děkujeme


Martin Staněk

30. 11. 2015

Když jsem začal uvažovat o hypotéce, představoval jsem si šílenou mašinérii, papírování, fůru ztraceného času... Díky panu Gottsteinovi však pro mě získání hypotéky nebylo ničím nepříjemným. Vše zařídil, já jsem se asi dvakrát někde podepsal (alespoň tak mi to s odstupem času přijde) a bylo hotovo. Mohu jeho služby všem jen doporučit!


Anna Rakićová

24. 11. 2015

Pan Gottstein mi pomohl s vyřízením hypotéky a se spoluprácí s ním jsem byla spokojena. Mohou vřele doporučit.


Soren Wendel

23. 11. 2015

Pan Gottstein mi vyrizoval nestandardni financovani, kde jini poradce se predem vzdali. Nikdy nezklamal moji duveru; po celou dobu jsem mel pocit ze ma ten komplexni prubeh pod kontrolou. Bylo pritom jasne, ze p. Gottstein ma tez duveru dalsich potrebnych lidi, aby se vec dotahla ke zdarnemu konce, takze: Dekuji, pane Gottsteine! :)


Beranová

20. 11. 2015

Perfektní, jsme nadmíru spokojeni. Vše luxusně vysvětleno. Vyřešeno. Již bychom bez geparda nic nezařizovali!


Petra Nezbedová

18. 11. 2015

S panem Gottsteinem jsem vyrizovala jiz dve hypoteky a spoluprace byla vzdy naprosto perfektni. Hodne snad i vypovida fakt, ze jej s naprosto cistym svedomim a rada doporucuji svym pratelum a znamym.


Ivo Kurfürst

17. 11. 2015

Profesionální přístup, skvělý zákaznický servis i po získání hypotéky


Veronika a Zbyšek Tržilovi

05. 11. 2015

S panem Gottsteinem jsme v kontaktu již od roku 2012, kdy nám vyřizoval první hypotéku. Po celou dobu je nám kdykoli k dispozici na telefonu i na e-mailu, takže jeho skvělé služby využíváme stále. Letos s námi uzavřel druhou hypotéku. I když jsme první předčasně spláceli, dokázal pro nás vybojovat výborné podmínky a za to mu velice děkujeme! Věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále. Je dobré vědět, že se můžete i v dnešní době na někoho spolehnout! Děkujeme!


Kročák Ludvík ,Veselá Jaroslava

04. 11. 2015

S paní Hořejší jsme velice spokojeni. Paní je ochotná, trpělivá a její přátelský přístup v komunikaci a vyřizování je velice příjemný. Moc děkujeme. Kročák,Veselá


Lenka Hosnedlová

29. 10. 2015

Ing. Gottstein mi vyřizoval úvěr. Oceňuji velmi ochotu, profesionálnost a přístup ke klientovi. Služby mohu jen doporučit.


Jiří Bajer

29. 10. 2015

Děkuji za ochotu, odbornost i profesionální přístup při vyřizování úvěru i za finanční poradenství.


Jaroslav Kula

28. 10. 2015

Jsem spokojen s prací p.Gottsteina,vše proběhlo k oboustranné spokojenosti-můžu jen doporučit -věnoval se mi maximálně vstříctně.


Monika Veselská

27. 10. 2015

Ing. Jitka Hořejší je super hypoteční makléřka. Pomohla nám velice se získáním insolvenční nemovitosti, kde naše cesta k ní nebyla vůbec jednoduchá. S ní nám vysvitlo sluníčko, ve které jsme ani nedoufali. Její přístup je úžasný, poprala se pro nás s nemožným. Je velice příjemná a milá. Pomohla nám splnit náš životní sen. Moc děkujeme. Monika a Karel Veselských


Vaclav Vajner

25. 10. 2015

Výborný servis!


Machalický Jiří

24. 10. 2015

Perfektní jednání a v plné spokojensti při vyřizování hypotéky.


Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi, Hřebeč

24. 10. 2015

Maximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).


Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi, Hřebeč

24. 10. 2015

Maximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).


Němec Stanislav

22. 10. 2015

Vřele doporučujeme služby manželů Gottsteinových. Oba jsou profesionálové se srdcem na správném místě. Překvapila nás neuvěřitelná ochota, důslednost, rychlost a vřelý přístup. Také velice kladně hodnotíme jejich cenné rady, které nám dali i po ukončení procesu vyřízení žádosti o úvěr. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů.


Stanislav Němec

22. 10. 2015

Vřele doporučujeme služby manželů Gottsteinových. Oba jsou profesionálové se srdcem na správném místě. Překvapila nás neuvěřitelná ochota, důslednost, rychlost a vřelý přístup. Také velice kladně hodnotíme jejich cenné rady, které nám dali i po ukončení procesu vyřízení žádosti o úvěr. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených klientů.


Petr Muller

22. 10. 2015

Manžele Gottsteinovi vše za nás zařídili. Počínaje vyřízeni hypotéky a konče vzniklého problému s převodem nemovitosti na katastru. S manželkou jsme jen podepisovali,nic jsme nemuseli řešit. 100% profesionalní přístup,velmi ochotni,solidní jednaní,prostě samá chvála. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou mockrát děkujeme


Jan Pilný

21. 10. 2015

Doporučuji.


Jan Pilný

21. 10. 2015

Doporučuji.


Stanislav Fojt

21. 10. 2015

Perfektni sluzby, profesionalni pristup


Martin Hönl

20. 10. 2015

Byl jsem moc spokojený se službami pana Gottsteina. Vše vyřídil k mé spokojenosti počínaje hypotékou a pojištěním konče. Rychlost, spolehlivost a profesionalita. Vřele všem doporučuji.


Petr Zlatohlávek

20. 10. 2015

Absolutně skvělé služby.


MUDr. Štěpán Hájek

20. 10. 2015

"Jakožto naprostý laik ve světě finančních služeb oceňuji zejména srozumitelnost informací a bezednou trpělivost při jejich podávání! Skvělá komunikace a žádné zbytečné prodlevy v zařizování, přizpůsobení mým časovým možnostem, a to vše s vřelým a přátelským přístupem paní Ing. Jitky Hořejší! Děkuji Štěpán Hájek


Mgr. Věra Chaloupková

20. 10. 2015

Rozhodnete-li se pro nákup nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru, tak doporučuji využití služeb realitní makléřky ing. Jitky Hořejší ze společnosti Gepard Finance a.s. Té bych touto cestou chtěla poděkovat, neboť mi ušetřila čas, usnadnila vyřizování a byla prostředníkem ve složitých jednáních. Neváhejte a nechte si odborně poradit. Mgr. Věra Chaloupková


Mede Tomáš

20. 10. 2015

Nic lepšího mě nemohlo potkat. Ochota, lidskost a vstříctnost. Neuvěřitelná profesionalita. Mohu jen doporučit.


Tomáš Mede

20. 10. 2015

Nic lepšího mě nemohlo potkat. Ochota, lidskost a vstříctnost. Neuvěřitelná profesionalita. Mohu jen doporučit.


Máša Libor

20. 10. 2015

Paní Gottsteinová je nejlepší


Karolína Vlasáková

19. 10. 2015

Moc děkujeme za skvělý přístup pana Gottsteina při žřizování hypotečního úvěru. Vymyslel nemožné, byl velmi ochotný a vstřícný komunikovat 24/7.


Adam Šťastný

19. 10. 2015

od prvních jednání byl p. Gottstein velice vstřícný a časově flexibilní. Dodržel veškeré slíbené termíny. Díky němu proběhlo financování výstavby RD bez problémů. Děkuji


Petr Horský

19. 10. 2015

Vše proběhlo bez závad.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Ester Farkašová

19. 10. 2015

Skvělý přístup, pohotové a rychlé jednání, důvěryhodnost. Mohu doporučit.


Ester Farkašová

19. 10. 2015

Výborný a sympatický přístup, rychlé a pohotové jednání, důvěryhodnost. Mohu doporučit.


Pavel Janko

19. 10. 2015

Můžu jen doporučit, lepšího makléře nenajdete.


Peter Ružinský

19. 10. 2015

S pánem Gottsteinem byla perfektní spolupráce, všechno nám detailne vysvetlil, zařídil potrebný papíry a byli sme moc spokojný. Na základe tyhle zkušenosti jsem doporučil i známym ktorí byli taky moc spokojný.


Lucie Kulhánková

19. 10. 2015

Spolupráce s paní Gottsteinovou byla naprosto dokonalá. Ta paní je hotový anděl! Mohu ji jen doporučit. Je to profesionál, každým coulem!


Šlajs Vladimír

19. 10. 2015

Proklientský seriozní přístup,rychlé jednání, odborná znalost, spolehlivost


Ing. Zdenka Burianová

19. 10. 2015

Děkuji za profesionální práci.


Jiří Rokos

19. 10. 2015

Perfeknī spolupráce! Mohu jedině doporučit!


Miroslav Paštěka

19. 10. 2015

Skvělé a rychlé jednání. Velký přehled a zkušenost.


Martin Nesuta

18. 10. 2015

Skvely servis,srovnani nabidek jednotlivych hracu na financnim trhu, siroka nabidka sluzeb, bez casovych prodlev, jednim slovem SUPER!


Stanislava Ouská

18. 10. 2015

Dobrý den, děkuji za Vaše skvělé profesionální služby a osobní přístup. S přáním příjemných dní, Stanislava Ouská


Radoslav Chlasták

18. 10. 2015

Super komunikace. Děkujeme


Radoslav Chlasták

18. 10. 2015

Super komunikace. Děkujeme :-)


RNDr. Václav Sedláček

18. 10. 2015

Příjemné jednání, jako klient jsem měl pocit bezpečného průběhu zajištění požadovaných služeb. Zejména jsem ocenil, že jsem se "nemusel o nic starat", pan Ing. Gottstein vše zařídil a dotáhl do konce. děkuji, Dr. Sedláček


Radek Polák

17. 10. 2015

Manželé Gottsteinovi jsou opravdu lidé na svém místě. Díky jejich službám jsme ušetřili na úrokových sazbách u hypotéky nemalé peníze. Nevadí jim ani 2,5 hodinová cesta za klientem kvůli 30-ti minutové záležitosti. Kdykoliv jsem potřeboval pomoc, pokaždé mi ochotně vyhověli a vyšli vstříc. Přeji jim ještě mnoho spokojených klientů jako jsme my.


Jan Cap

17. 10. 2015

skvely servis, vrele doporucuji.


Blovský

17. 10. 2015

Neskutečně ochotná paní makléřka.Kdykoliv se na ni muzu obrátit s cimkoliv a vždy s usmevem na tvari pomuze.


Blovský

17. 10. 2015

Bez pana Gottsteina bych vůbec nemel hypotéku a s tou logicky provázane uzasne bydleni.Jeho a jeho paní muzu stoprocetne doporucit!!


Martina Humpálová

17. 10. 2015

Paní Gottsteinová je skvělá profesionálka s úžasným přístupem ke klientovi. Spolupracovat s ní byla radost - vše zařídila k mé naprosté spokojenosti, já jsem v podstatě jen podepsala papíry :-) Jsem moc ráda, že jsem se při řešení své finanční situace rozhodla oslovit právě paní Gottsteinovou.


Petr Kaprálek

07. 09. 2015

Super spolupráce, spolehlivost, vstřícnost ...


Skrášková

30. 06. 2015

zcela profesionální, vstřícný a lidský přístup. mohu jen doporučit, což i tak ve svém okolí činím


Miroslav Kubeš, Bc. Tereza Kubešová

08. 06. 2015

Se službami paní Lužové jsme byli velice spokojeni. Její profesionální přístup byl navíc podtržen velmi příjemným vystupováním a kvalita odvedené práce nás moc potěšila, stejně tak jako schopnost rychle reagovat. Moc p. Lužové děkujeme a každému ji jen doporučujeme!


Zdeněk Šimeček

07. 05. 2015

Velmi rychlá komunikace s paní Balounovou. Široká nabídka bank. Nikdo jiný mi nenabídl levnější variantu (a to jsem oslovil 4 firmy). Velmi příjemná a ochotná, na všechny záludné otázky odpovídala nejpozději do druhé dne. Doporučuji!


Michal Kolář

25. 03. 2015

Se službami paní Balounové jsem velmi spokojen, má přehled o úrokových sazbách a podmínkách bank a našla pro mě nejlepší variantu. Mohu jen doporučit.


Roland Tomiczek, Bystřice

26. 02. 2015

Velice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Tomáš Pavlis, Benešov

26. 02. 2015

Nabidka byla presne takova, co jsem hledal, s velmi vyhodnym urocenim. Jako jeden z mala pochopil trochu netradicni pozadavky. Pan G. mi dal nekolik tipu, na co si davat pozor, vzdy se ozval, jak jsme domluvili (i s nekolikamesicnim odstupem!). Svoji situaci jsem vyresil jinak a hypoteku na konec nepotrebuji,takze vyrizeni hodnotit nemuzu.


Petr Kováčik

26. 02. 2015

Pan Gottstein je skutečný profesionál. Už po telefonu získáte pocit, že mluvíte s člověkem, který svému oboru skutečně rozumí. Z hlediska výhodnosti úvěru dokázal téměř nemožné a nakonec nám zajistil ještě lepší podmínky, než které původně avizoval. Třešničkou na dortu bylo poté, že nám zařídil naprosto všechno ohledně hypotéky a komunikace s bankou, a my už jsme připravené papíry "jen" podepsali. Spolupráce s panem Gottsteinem si velmi vážíme a mohu ho jen doporučit.


Jakub Plaček, Praha

26. 02. 2015

Pana Gottsteina mohu jedině doporučit. Vše zařídil podle mých představ a na mé dotazy reagoval vždy okamžitě. Je opravdovým mistrem ve svém oboru :-)


Roland Tomiczek, Bystřice

26. 02. 2015

Velice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!


Roland Tomiczek, Bystřice

26. 02. 2015

Velice solidní a profesionální přístup. Vřele doporučuji!


Petr Vachel

18. 02. 2015

Vše probíhá jak má,rychlé a srozumitelné jednání,poradkyně ochotná ve všem pomoct,nevidím žádnou chybu.Jsem velmi spokojen :) děkuji:)


Jan Kohout, Praha

12. 02. 2015

Mohu napsat naprostá spokojenost, paní Balounová pro mě v bance vyjednala individuální podmínky a prosadila pro mě nejlepší možné řešení.


Potanka Ján

10. 02. 2015

kdybych mohl dal bych 10, celá transakce měla rýchly a bezproblémový průběh


Potanka Ján

10. 02. 2015

kdybych mohl dal bych 10, celá transakce měla rychlí bezproblémový průběh, moc dobrá komunikace


Klára Dřízhalová, Praha

05. 02. 2015

S panem Gottsteinem, jsem se pro pomoc s financováním svých záležitostí, spojila již podruhé. Nemohu najít vhodnější slova než, že si skutečně vážím lidí a profesionálního výkonu, který on i jeho paní nabízí. Pokud mohu radit, neváhejte a oslovte mistry ve svém oboru. Pokud budu v budoucnu řešit jakoukoli otázku financování, opět se ozvu panu Gottsteinovi, který mi vždy hned zvedne mobilní telefon, nebo odpoví na e-mail. I takovéto maličkosti bohužel totiž nejsou u mnoha jeho "kolegů" samozřejmostí. Jsem spokojena a za to velké díky!


Arnošt Schmidt, Říčany u Prahy

28. 01. 2015

Zkušenost s panem Gottsteinem byla velmi pozitivní - profesionální, ochotný poradit a najít nejlepší nabídku. Doporučuji, když hledáte profesionální poradentsví.


Manželé Vaňkovi, Praha

15. 01. 2015

S panem Gottsteinem máme s manželkou jen tu nejlepší zkušenost. Působí sympaticky a přátelsky, je 100% spolehlivý, precizní a zodpovědný. Jednal profesionálně, rychle, vždy otevřeně a jen v náš prospěch i když to pro něj představovalo možnou ztrátu. Byl nám k dispozici i v čase kdy to vyhovovalo pouze nám. Takovéto jednání se už dnes nikde nevidí. Úpřimně a vřele doporučuji!!!


Kryštof Tůma, Rudná u Prahy

18. 12. 2014

Pan Gottstein me velmi mile potesil svou profesionalitou, znalosti sve prace a otevrenosti. Nakonec mi sam doporucil vzhledem k okolnostem resit zadost primo v bance, i kdyz to pro nej znamenalo nerealizovat zakazku. Jednal v muj - nikoli ve svuj prospech, coz se dnes vidi malo a proto pana Gottsteina vrele doporucuji. Urcite se na nej osobne obratim s budoucimi potrebami podobneho charakteru.


Manželé Ozorákovi, Statenice

05. 12. 2014

S panem Gottsteinem je výborná spolupráce, je velmi spolehlivý, profesionální a zodpovědný. Byla to radost refinancovat úvěr s takovým odborníkem, který je ochoten vše vysvětlit tak, aby i obyčejný člověk porozuměl. Je velmi přátelský a refinancováním naše spolupráce nekončí. Servis, který poskytuje je na vysoké úrovni. Vše co slíbil, to splnil. Předčil naše očekávání a jsme mu vděčni za tak lidský přístup. Moc děkujeme!!!


Jan Mráz Ing., Ph.D., Vodňany

20. 11. 2014

Pan Gottstein je úplně skvělý. Je to moc příjemný člověk, všechno dělá rychle a precizně. Vřele doporučuji.


Manželé Petr a Jindřiška Procházkovi, Hřebeč

24. 10. 2014

Maximální a naprostá spokojenost! Řešení refinancování hypotéky proběhlo bleskově a absolutně bez problému. Oceňuji především přehled o nabídkách různých bank, precizní přípravu celé akce, perfektní načasování všech kroků, schopnost vyjednat opravdu nadstandardní podmínky a v neposlední řadě profesionální, ale přátelský přístup. Panu a paní Gottsteinovým ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně úspěchů v profesním i osobním životě - v případě potřeby řešení dalších finančních záležitostí se na ně znovu velice rádi obrátíme :-).

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Michaela Chmelíková a Jan Zeman, Kladno

09. 10. 2014

Pana Gottsteina můžeme vřele doporučit, vystvětlil nám spousty termínů ještě než jsme si ho vůbec zvolili, ve věci hypoték má opravdu přehled, rozhodně doporučuji !! Usnadní Vám to mnohé obíhání bank a úřadů, nehledě na to, že poradí, na co všechno si dát pozor. Byli jsme moc spokojení.


Ing. Michal Čermák, Praha

03. 10. 2014

S panom Gottsteinom a jeho službami sme boli maximálne spokojní, či už išlo o flexibilitu, prehľad v problematike hypoték alebo v ochote a rýchlosti pri odpovediach na všetky naše otázky. Určite by sme ho doporučili.


Radek Polák, Kamenice u Jihlavy

26. 09. 2014

Musím jenom a pouze chválit. Pan Gottstein je velice fundovaný člověk, kterému může klient důvěřovat. Prostě člověk na svém místě Děkujeme!


Tibor Szabó, Praha

18. 09. 2014

Proaktivní přístup. Bleskové reakce a návrhy řešení běžných i nestandardních situací. Vzor pro ostatní poradce.


Libor Mareš, Mladá Vožice

02. 09. 2014

S prací poradce jsem byl velmi spokojen. Můžu vřele doporučit!


Hana Ertlová, Nová Ves u Českých Budějovic

01. 09. 2014

S přístupem p.Gottsteina jsem byla moc spokojena. Jednal rychle a své bohaté profesionální znalosti a zkušenosti umí plně využít ve prospěch svého klienta. Jeho práce je perfektní a má volba byla rozhodně správná.


Veronika Vávrová, Těchoraz

08. 08. 2014

Pan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!


Zbyšek Tržil a Veronika Dubecová, Praha

04. 08. 2014

Velice děkujeme panu Gottsteinovi za rychlé, kvalitní jednání a nadstandardní služby. Postaral se nám nejen o vyřízení úvěru, ale spolupracoval mimo jiné i s realitní kanceláří....Jsme na 100% spokojeni a můžeme jen doporučit!


Ing. Jana Chrobáková, Praha

28. 07. 2014

I přestože stále nemáme finálně vybraný byt, tak pan Gottstein byl neuvěřitelně pohotový, rychlý a v neposlední řadě velmi milý a ochotný v čemkoli poradit a připravit nám "nefinální" nabídky :) věřím, že s ním vše dotáhneme do zdárného konce. Již teď jsme velmi spokojeni!!!


Jitka Špačková, Praha

20. 07. 2014

Pan Gottstein byl velice milý, vstřícný, ochotný, spolehlivý, rychlé jednání. Mohu všem vřele doporučit!!


Ing. Pavel Brandejs, Praha

02. 07. 2014

Pan Gottstein zvolil silně proklientský přístup. Profesionální jednání, časová flexibilita, vyřízení v místě bydliště, rychlé reakce na dotazy. Pana Gottsteina mohu s klidným srdcem doporučit.


Miroslava Oktábcová, Praha

29. 06. 2014

Pan Gottstein je velmi zodpovědný, přesný a spolehlivý plus ochoten pracovat daleko přes očekávanou pracovní dobu. Velmi mi poradil a nasměroval, kompletní znalost trhu. Doporučuji vřele spolupráci.


MUDr. Ing. Michal Šnorek, České Budějovice

25. 06. 2014

Ing. Gottstein je velmi profesionální poradce. Nabídky zpracoval v expresním termínu. Mám ekonomické vzdělání, ale refinancování hypotéky jsem se rozhodl svěřit do rukou odborníkovi. Osobně hodnotím pozitivně jeho rozhled a zkušenosti z oboru finančnictví a bankovních služeb. Ing. Gottsteina mohu s klidným svědomím doporučit.


Ing. Smutný Petr, Praha

20. 06. 2014

Ve velké konkurenci nabídek zvítězil díky své rychlosti, spolehlivosti a proaktivnímu přístupu. Všechny rysy se projevily i při řešení komplikace spojené s podmínkou čerpání úvěru. Pana Otomara doporučuju pro jeho silný "tah na branku" a proklientský přístup.


Mgr. Lucia Horáková, Praha

18. 06. 2014

Poradce Otomar Gottstein je velmi slušný člověk. To se pozná po nějaké době. Opravdu jde o slušného člověka, který chce pomoci. Mohu v každém případě doporučit. Obracejte se na něj.


Ivan Rezek, Slaný

15. 06. 2014

Velmi rychlé a profesionální jednání. I přes řadu potíží se podařilo úvěr sjednat, s velmi výhodným úrokem. Kvalitní nabídka pojištění. Maximální spokojenost!


Ing. David Kafka, Radonice

10. 06. 2014

Za naprostou vstřícnost,okamžitou reakci,a snahu pomoci při řešení problému bych neváhal se obrátit na solidního poradce jakým bezpochyby je pan Otomar Gottstein.


Ing. Tomáš Renč, Praha

15. 05. 2014

Vstřícné chování, výhodná nabídka, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení. Vše, co pan Gottstein slíbil, dodržel, takže mohu jen doporučit, přestože nakonec řeším obchod jinde (kvůli výhodě přes zaměstnavatele).


Mgr. Marcela Jakšičová, České Budějovice

10. 05. 2014

Vstřícné chování, snaha o nalezení pro mne nejlepšího řešení,max. vysvětlení a hlavně věrohodnost a spolehlivost. Vše, co p. Gottstein slíbil, 100% dodržel.


Jan Včelička, Lenka Vávrová, Písek

20. 04. 2014

S pomocí GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, konkrétně s paní Hanou Gottsteinovou, jsme řešili nákup nemovitosti. Byly nám nabídnuty různé formy financování a vše důsledně vysvětleno.Veškerou administrativu s tímto spojenou za nás paní Gottsteinová vyřídila a my jsme měli vše připravené k podpisu. Oceňujeme především vysoce profesionální a zároveň přátelský přístup, se kterým jsme se v bankovních domech nesetkali.


Dana Fenclová, Suchodol

13. 04. 2014

Na Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naš situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.


Martin Votápka, Žirovnice

05. 04. 2014

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Martin Votápka, Žirovnice

05. 04. 2014

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!


Martin Votápka, Žirovnice

05. 04. 2014

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsme byli vždy a stále jsme velice spokojeni. S manželkou jsme se rozhodli pro rekonstrukci rodinného domu a k tomu jsou samozřejmě zapotřebí finance. Museli jsme si vzít hypotéku, kterou nám vyřídili manželé Gottsteinovi. Vše proběhlo rychle, profesionálně a k naší maximální spokojenosti. Děkujeme!


Miroslava Andělová

01. 04. 2014

Naši první hypotéku jsme si vyřizovali přes GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, konkrétně s paní Hanou Gottsteinovou. Se službami této kanceláře jsme byli velmi spokojeni. Pokud jste se ještě nerozhodli, kde si budete vyřizovat hypotéku nebo jiné finanční či pojistné služby, určitě se na kancelář GEPARD FINANCE Písek Drlíčov obraťte. Budete spokojeni stejně jako my s manželem.


Petr Horák, Jirkov

29. 03. 2014

V roce 2006 jsem začal stavět rodinný dům v Jirkově. Pro zajištění financování jsem si dělal soukromý průzkum způsobů financování. Jednotlivé nabídky byly nesrovnatelné, nikdy zástupce stavební spořitelny neodpověděl přesně na to, na co jsem se ptal. Od kamaráda jsem dostal kontakt na ing. Gottsteina, že jemu vyřizoval úvěr také a k naprosté spokojenosti. Práce s ing. Gottsteinem byla vynikající, předepsané formuláře zajistil, pomohl vyplnit a odevzdal na stavební spořitelně. Úvěr jsme získali, vůbec žádný problém s postupným čerpáním, dokazováním prostavěnosti, či ohodnocováním stavby pro další čerpání. Vše jsem řešil přes něj, skoro žádný kontakt ze stavební spořitelnou. Jakmile spořitelna požadovala zajištění pojistkou, opět vše promptně zajistil bez jakýchkoli potíží. Takže vyřízení úvěru žádný stres, čerpání také ne. Mohu jen doporučit pozitivní a proaktivní přístup ing. Gottsteina.


Marek Polák, Chomutov

24. 03. 2014

V roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Marek Polák, Chomutov

24. 03. 2014

V roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.


Marek Polák, Chomutov

24. 03. 2014

V roce 2007 jsem kupoval byt v Chomutově a hledal jsem nějakého profesionála v oboru financovaní a úvěrování. V Chomutově jsem nikoho nenašel, tak jsem se poptal několika známých a dostal jsem kontakt na pana Otomara Gottsteina a paní Hana Gottsteinovou. Již z prvního setkání jsem měl dobrý pocit a věděl jsem, že jsem našel, co jsem hledal. Připravili pro mě úvěr přesně takový jaký jsem si přál. Jestli je někdo jednička tak právě oni.


Radek Valíček

20. 03. 2014

Mohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Radek Valíček

20. 03. 2014

Mohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.


Radek Valíček

20. 03. 2014

Mohu doporučit firmu Gofin s.r.o. jako jednoho z nejlepších partnerů na poli financí a pomoci řešení problémů pro mladé rodiny ze spektra výstavby.


Dana Fenclová, Suchodol

18. 03. 2014

Na Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naš situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Dana Fenclová, Suchodol

18. 03. 2014

Na Otomara Gottsteina jsme se obrátili s žádostí o vyřízení hypotéky na dům. Naš situace byla vzhledem k výši hypotéky, časovému presu a ostatním podmínkám velmi komplikovaná. Přesto pan Gottstein se svou manželkou Hanou Gottsteinovou přistupovali k našemu problému od začátku velmi profesionálně, několikrát nás navštívili, abychom našli nejlepší řešení. Veškeré dokumenty měli vždy připraveny rovnou k podpisu. Bohužel, původně navrhované řešení selhalo vinou banky, která zpětně zrušila dané smluvní podmínky, a to těsně před podpisem smlouvy. Vzhledem k navazujícím smlouvám se stavební firmou jsme potřebovali smlouvu ihned. V této situaci manželé Gottsteinovi dokázali téměř nemožné a ze dne na den kontaktovali jinou bankovní společnost a připravili vše potřebné k úspěšné realizaci hypotéky. To vše doslova přes noc. Jen díky jejich organizačním schopnostem a znalostem finančního trhu nám pomohli vyřešit naší beznadějnou situaci. Jejich služby můžeme jen vřele doporučit.


MUDr. Vladimír Palička, MUDr. Rada s.r.o., Písek

17. 03. 2014

Franšíza GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, resp. pí. Hana gottsteinová mi byla doporučena na jaře 2010 v souvislosti s koupí nemovitosti poblíž Písku. Vzhledem k tomu, že to bylo během posledních 5ti let podruhé co jsme kupovali nemovitost a zároveň jednu prodávali, mohu myslím tak trochu srovnávat úroveň služeb. Předchozí nemovitost, koupi i prodej, jsme realizovali v Kromeříži. Se službami poskytnutými kanceláří GEPARD FINANCE Písek Drlíčov jsme byli maximálně spokojeni. Pracuji jako soukromý lékař a tedy se ve všech nutných krocích spojených s koupí nemovitosti a hlavně realizací hypotéky se neorientuji. Na druhou stranu jsem zvyklý a vždy se maximálně snažím mít všechny doklady v naprostém pořádku abych se vyhnul nepříjemnostem při jednání s bankami a úřady. Paní Gottsteinová vše pohlídala, vyřídila vše nezbytné a veškeré dokumenty jsem měl připraveny jen "k podpisu". A to i přesto, že náš "případ" byl poněkud složitější - potřebovali jsme zařídit návaznost prodeje nemovitosti v Kroměříži a likvidaci první hypotéky na koupi nemovitosti u Písku a otevření nové hypotéky. Vše proběhlo díky paní Gottsteinové plynule a bez komplikací, vždy byla velmi vstřícná a přizbůsobila se mému mým časovým možnostem. Velice rád bych jí touto cestu ještě jednou poděkoval. MUDr. Vladimír Palička


Petr Jeřábek, Písek

14. 03. 2014

Pro financování nového bytu jsem zvolil pro mě dosud jen málo známou společnost GEPARD finance a musím říci, že takto profesionální servis jsem dosud nepoznal. Vše co bylo potřeba pro financování nemovitosti zařídit, bylo zařízeno bez toho, abych musel řešit desítky formalit, které jsou časové ale i organizačně náročné. Ing. Gottsteinová se po celou dobu vyřizování úvěru chovala velmi korektně, vstřícně, vždy dodržela dohodnuté termíny a její proaktivní přístup byl příkladný. Všem zájemcům o financování bydlení mohu jen doporučit, V případě potřeby se rád na paní Gottsteinovou opět obrátím.


Vladimír Košťál, České Budějovice

10. 03. 2014

Paní Hana Gottsteinová z Gepard Finance Písek Drlíčov mi velmi ochotně, rychle a profesionálně pomohla sjednat koupi nemovitosti včetně vypracování kupní smlouvy a zajištění hypotéky. Vřele doporučuji služby manželů Gottsteinových všem, kteří potřebují finanční poradenství.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Vladimír Košťál, České Budějovice

10. 03. 2014

Paní Hana Gottsteinová z Gepard Finance Písek Drlíčov mi velmi ochotně, rychle a profesionálně pomohla sjednat koupi nemovitosti včetně vypracování kupní smlouvy a zajištění hypotéky. Vřele doporučuji služby manželů Gottsteinových všem, kteří potřebují finanční poradenství.


Ing. Jiří Bajer, Písek

09. 03. 2014

Rád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Ing. Jiří Bajer, Písek

09. 03. 2014

Rád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.


Ing. Jiří Bajer, Písek

09. 03. 2014

Rád bych touto cestou poděkoval manželům Gottsteinovým za profesionální přístup ohledně finančního poradenství. Jsem jejich několikaletým klientem a vždy jsem se setkal s profesionálním přístupem ochotou a fundovaností v otázkách finančního poradenství, vyřizování hypotéčních úvěrů i pojišťovnictví. Všem jejich služby doporučuji.


JAHLA – poradenství, s.r.o., Ing. Fr. Hlaváček

20. 02. 2014

Vím, že v dnešní době není příliš standardní vyjadřovat poděkování za služby písemným způsobem, ale Váš přístup byl promne velkým příjemným překvapením. Musím konstatovat, že pan Otomar Gottstein, stávající majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov, má velký přehled v oblasti finančních produktů a ověřil jsem si, že se na něj kdykoliv mohu obrátit o radu. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a osobně ho mohu každému doporučit. Oceňuji u něj, stejně jako u paní Gottsteinové, zejména rychlost, důvěryhodnost a spolehlivost.


manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov

15. 02. 2014

S paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučiji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov

15. 02. 2014

manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov S paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučiji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.


manželé Eva a Petr Josefíkovi, Chomutov

15. 02. 2014

S paní a panem Gottsteinovými jsme byli velmi spokojeni. Od samého začátku při koupi pozemku, až po vyřízení hypotečního úvěru na dům a celé té procedůry s tím spojené. Doporučiji všem, kteří chtějí profesionální služby od A až po Z.


Petroska Lubica, Pisek

15. 01. 2014

Spolupráci s paní Gottsteinovou bych určitě doporučovala každému. Vyřizovala pro nás hypotéku. Její přehled a nadšení s jakým přistupuje ke každému kroku je neuvěřitelný. Pokaždé jsem se na schůzku těšila.


Marcela Mrázová,Netolice

14. 12. 2013

Firma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Marcela Mrázová,Netolice

14. 12. 2013

Firma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.


Marcela Mrázová,Netolice

14. 12. 2013

Firma Gofin s.r.o., majitel franšízy GEPARD FINANCE Písek Drlíčov a hlavně manželé Gottsteinovi jsou ti nejlepší v této profesi je na ně spolehnutí a mají velmi dobrý přístup ke klientům.Velmi jsem s nimi spokojená, a proto jejich služby všem doporučuji.


Petr Kopecký, Praha

10. 11. 2013

Jako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Petr Kopecký, Praha

10. 11. 2013

Jako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.


Petr Kopecký, Praha

10. 11. 2013

Jako stávající klient bych tímto, alespoň chtěl poděkovat za kvalitu a spolehlivost a hlavně zajištění termínové dohody. Ing Gottstein i Ing. Gottsteinová mi velice pomohli při zajištění koupě bytu. Nejen zajištění úvěrové smlouvy (hypotéky), ale vypracování kupní smlouvy, pojištění a vše kolem. Tímto předkládám jen ty nejlepší reference a doufám, že spolupráce v tomto duchu bude pokračovat.


Ing. Ondřej Vaněček, Písek

31. 10. 2013

Řešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Ing. Ondřej Vaněček, Písek

31. 10. 2013

Řešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.


Ing. Ondřej Vaněček, Písek

31. 10. 2013

Řešení otázky financování vlastního bydlení jsem svěřil do rukou manželů Gottsteinových, a mohu jen doporučit. Profesionalita ve všech ohledech, vstřícnost, rychlost a optimalizace při řešení financování, empatie a lidský přístup, absolutně bez jakékoliv výtky.


Miloš Kalista, Zliv

14. 10. 2013

Manželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Miloš Kalista, Zliv

14. 10. 2013

Manželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.


Miloš Kalista, Zliv

14. 10. 2013

Manželé Gottsteinovi se mi starají o finance již několik let. Jejich služby jsou rychlé a profesionální. Vím, že jim mohu vždy důvěřovat a spolehnout se na jimi poskytované informace k jednotlivým finančním a pojistným produktům . Manželé Gottsteinovi mohu každému jen doporučit. V poslední době jsem u nich uzavřel například velmi výhodné úrazové pojištění. Jsem s jejich službami i osobním přístupen velmi spokojený, na základě mé zkušenosti jsem je doporučil i mým známým a odezva byla vždy velmi příznivá.


Žídková Kateřina

27. 09. 2013

Také bych chtěla krátce poděkovat paní ing. Haně Gottsteinové z Písku za vstřícný, rychlý, komunikativní přístup při vyřizování naší hypotéky. Až skončí fixace, víme, na koho se obrátit. Pokud bychom se ve vyřizování úvěru "plácali" sami, určitě bychom nezískali tak nízkou splátku, stálo by nás to spoustu nervů a promarněných dnů z dovolené. Děkujeme :-)


Magda Babson, Herink

12. 09. 2013

Pan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Magda Babson, Herink

12. 09. 2013

Pan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.


Magda Babson, Herink

12. 09. 2013

Pan Ing. Gottstein a paní Ing. Gottsteinová jsou našimi finančními poradci od roku 2007 a mám s nimi velmi dobré zkušenosti.. Ať už šlo o získání hypotéky, či penzijní, životní pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti nebo stavební spoření vždy nám byly poskytnuty vyčerpávající informace obratem. Velmi oceňuji jejich zkušenosti a poradenskou činnost a také ochotu pomoci vyřešit finanční situace celé mé rodiny. Vřele je proto mohu doporučit každému, kdo oceňuje profesionální přistup a poskytnutí kvatních služeb.


Petr Vitásek

20. 08. 2013

Vynikající spolupráce, vřele doporučuji.


Petr Vitásek

20. 08. 2013

Vynikající spolupráce, vřele doporučuji.


manželé Masáčkovi, Písek

11. 08. 2013

S ing. Hanou Gottsteinovou jsme v roce 2009 řešili stavební spoření a úvěr ze stavebního spoření. Vše bylo vyřízeno rychle a bez problémů. Velice oceňujeme profesionální přístup a ochotu nalézt individuální řešení, které přesně vyhovuje našim požadavkům. Společnost Gepard Finance si získala naši důvěru a proto další záležitosti ohledně rodinných financí budeme opět řešit opět s nimi.


Rudolf Hofhanzl, STAVINVEST Group a.s., Písek

15. 05. 2013

Prohlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Rudolf Hofhanzl, STAVINVEST Group a.s., Písek

15. 05. 2013

Prohlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.


Rudolf Hofhanzl, STAVINVEST Group a.s., Písek

15. 05. 2013

Prohlašuji, že GEPARD FINANCE a.s., pobočka Drlíčov Písek, vedená Ing. Otomarem Gottsteinem a Ing. Hanou Gottsteinovou, je profesionálním finančním partnerem, se kterým dlouhodobě spolupracujeme zejména v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů i jiných finančních produktů k pokrytí bytových potřeb našich klientů. Pro klienty vždy vyhledají optimální řešení financování. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.


Koryčan Petr, správce PC sítě, Písek

27. 04. 2013

Znám už pana Gottsteina i jeho pani řadu let a to nejen z profesního života, ale i jako člověka. Vždy na mě působil velmi solidním a vstřícným dojmem. Proto jsem neváhal a v době když jsme řešili dofinancování bydlení jsem od něj ochotně přijal nabídku a možnost zprostředkování úvěru ze stavebního spoření. A dodnes toho nelituji. Nechci tady nikomu vnucovat svůj názor, jedná se o finance a každý si nakonec konečné rozhodnutí musí udělat sám. Ale chtěl bych jen projevit svůj názor a tím možná trochu pomoci při rozhodování.


Kalaninová Kamila, Podbořany

18. 02. 2013

Byla jsem velmi spokojená s panem Otomarem Gottsteinem, který pro mě uzavíral hypotéku. Vše proběhlo na profesionální úrovni s korektním jednáním a příjemným vystupováním. Jeho služby mohu vřele doporučit.


Maleček Karel-OZO v prevenci rizik, PO KOČÍ a. s.

10. 11. 2012

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Maleček Karel-OZO v prevenci rizik, PO KOČÍ a. s.

10. 11. 2012

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.


Maleček Karel-OZO v prevenci rizik, PO KOČÍ a. s.

10. 11. 2012

Se službami GEPARD FINANCE Písek a s osobním přístupem manželů Gottsteinových jsem byl vždy a stále jsem velice spokojen. Kdykoliv zavolám, ochotně mi poradí po telefonu, nebo při osobní schůzce a všechny jejich rady ohledně financí, či pojištění fungují velmi dobře. Jsem rád za vzájemnou spolupráci.


Petr Samec, vlastník Mykofarmy a realit,Strakonice

10. 10. 2012

Osobní rádce, nebo také ten, u kterého najdu prostor pro konzultaci záměrů a projektů? Nebo snad také osobnost s vysokým morálním kreditem, kterému mohu sdělit mnohá zákoutí a problémy podnikání s kterými se potýkám. To je u mne Ing. Otomar Gottstein. V každém případě vím, že cokoli z toho, co mne trápí a co potřebuji řešit mohu kdykoli požadovat k posouzení a vím, že jeho názor bude nejen kvalifikovaný, ale veskrze praktický. Obdivuji jeho plné nasazení a hluboký zájem o vyřešení problému. A nikdy tomu nebylo jinak. Považovat se za jeho dlouholetého klienta, či považovat Ing. Gottsteina za osobního poradce vnímám za jistý druh výhry. Každé setkání s ním pro mne představuje možnost řešit své záměry a potřeby očima finančního znalce. Hovořit o jeho odborné zdatnosti se jeví jako nesení dříví do lesa. Vždy důsledně dbá na etiku své profese. A tak v tuto chvíli díky.


Libor Vaněk, Písek

12. 09. 2012

Se společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Libor Vaněk, Písek

12. 09. 2012

Se společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.


Libor Vaněk, Písek

12. 09. 2012

Se společností GOFIN resp.manžel Gottsteinovými spolupracuji již několik let můžu vyjádřit naprostou spokojenost nejen s šíří služeb, ale především v přístupu ke mně jako klientovi.


Veronika Vačkářová, Příbram

01. 09. 2012

Manželé Gottsteinovi s námi spolupracují při prodeji realit. Vzhledem k tomu, že jsme k nim získala důvěru, zajišťují mi nyní i osobní kompletní finanční poradenství. Mohu je každému jen doporučit.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Bc. Jan Aleš, DiS., České Budějovice

12. 08. 2012

Dobrý den,Vaše služby využívám přibližně necelý rok a jsem velice spokojen. Oceňuji zejména profesionální přístup, který je spojen s humanitou a férovým jednáním vůči zákazníkům. Zároveň mě překvapila nejen výhodnost nabízených služeb, ale také opětovná starost o zákazníka. Většinou se společnosti starají o klienta jen na počátku sjednávané transakce, a pak na konci, z důvodu případného setrvání a nevolby konkurenčních služeb. Tento fakt se u Vaší společnosti liší, máte stálou, taktní péči o zákazníka a ne o vlastní profitování, to se stává Vaší výhodou. To považuji za velice profesionální přístup, i proto jsem spokojenen a nadále zůstanu věrným klientem Vaší společnosti.


Zalizková a Tůma, Lhenice

08. 08. 2012

Dobrý den, chci velice poděkovát a pochvalit spoluprácí s Otomar Gottsteinem, Hana Gottsteinovou(GEPARD FINANCE Písek Drlíčo) byli moc ochotní, oba dva a vyřidili vše moc rychle. Děkujeme.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Bc. Jan Aleš, DiS., České Budějovice

02. 08. 2012

Dobrý den,Vaše služby využívám přibližně necelý rok a jsem velice spokojen. Oceňuji zejména profesionální přístup, který je spojen s humanitou a férovým jednáním vůči zákazníkům. Zároveň mě překvapila nejen výhodnost nabízených služeb, ale také opětovná starost o zákazníka. Většinou se společnosti starají o klienta jen na počátku sjednávané transakce, a pak na konci, z důvodu případného setrvání a nevolby konkurenčních služeb. Tento fakt se u Vaší společnosti liší, máte stálou, taktní péči o zákazníka a ne o vlastní profitování, to se stává Vaší výhodou. To považuji za velice profesionální přístup, i proto jsem spokojen a nadále zůstanu věrným klientem Vaší společnosti.

GOFIN s.r.o.
GOFIN s.r.o.
hodnocení


Anna a Stefan Palmestamovi

20. 08. 2004

Paní Kulhánkovou vřele doporučujeme dalším klientům. Je profesionálně velice zdatná, pomáhá vyřešit problémy, které vyvstanou během jednání. Je velice příjemná zcela přirozeným způsobem. Krom toho nám byla nápomocná i mimo svou pracovní dobu a vždy dosažitelná na telefonu. Má trpělivost a vše, na co jsme se jí ptali, vysvětlila do nejmenších podrobností. Kontaktovala nás vždy včas pokud se vyskytla nějaká překážka a vysvětlila další postup. Byli jsme s ní v kontaktu od listopadu do května. Vždy byla klidná, usměvavá, bez známek stresu. Moc jí touto cestou děkujeme a jsme přesvědčeni, že bude mít pouze spokojené klienty. Anna a Stefan Palmestamovi


Petra Svobodová

30. 11. -0001

S prací p. Hořejší jsem byla maximálně spokojena. Vzhledem k časové tísni, to bylo i pro p. Hořejší náročné, ale vše zvládla bravůrně. Komunikace byla bez problémů a na všechny dotazy odpvěděla, co nejdříve. Na sjednání hypotéky vynaložila veškeré úsilí, i za situace, kdy hrozí, že za svou práci nebude náležitě ohodnocena, neboť máme sjednanou fixaci hypotéky pouze na 3 měsíce a pokud ukončíme smlouvu dříve jak za 12 měsíců, tak bude bez provize. Což mi přijde nespravedlivé, ale i s tímto rizikem, nám p. Hořejší vš vyřídila. Mohu ji jen doporučit.


Budeme rádi za každé další reference. Stačí vyplnit jednoduchý formulář zde na webu a my je ihned zveřejníme pro ostatní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace